- 30%
- 30%

Pacientas

11,19 €
Registruokitės ir sutaupykite 4,80 € (30%)
15,99 €
Loading
Sebastianas Fitzekas, vienas žymiausių Vokietijos psichologinių įtempto siužeto kūrinių autorių, pristato trilerį, kurio veiksmas vyksta psichiatrijos ligoninėje.

Norėdamas išsiaiškinti tiesą, turi prarasti protą.

Maksas dingo prieš metus, ir tik pagrobėjas žino, kas nutiko berniukui. Bet nusikaltėlis, uždarytas psichiatrijos ligoninėje, įtarimus atmeta. Nelaimės prislėgti Makso tėvai vis dar 
laukia atsakymų...

Šis vyras jau prisipažino įvykdęs dvi siaubingas žmogžudystes ir Berlyno policijai parodė aukų kūnus, tačiau dabar psichiškai nesveiku laikomas Gvidas Tramnicas tyli, nes taip elgtis jam patarė advokatė. Policija įsitikinusi, kad jis pagrobė ir šešiametį Maksą, tik dar trūksta svarių įrodymų. Kol kalinys neprisipažins, berniuko tėvai nesužinos, kas nutiko. 

Skęsdamas neviltyje ir siekdamas išsiaiškinti tiesą Makso tėvas ryžtasi apsimesti ligoniu ir įsigauti į vieną iš griežčiausiai saugomų psichiatrijos ligoninės skyrių, kuriame uždarytas pagrobėjas ir galimai jo sūnaus žudikas. Galbūt apsimetus pacientu jam pavyks atskleisti tiesą? Juk nieko nėra blogiau už mirtiną nežinią...

Atsiliepimai

„Pacientas“ — gąsdinantis, šokiruojantis ir kvapą gniaužiantis aukščiausio lygio Sebastiano Fitzeko trileris!
* www.denglers-buchkritik.de

Nuo Sebastiano Fitzeko trilerių tiesiog neįmanoma atsitraukti.
* www.bild.de

O, vaikyti, nauja S. Fitzeko knyga kelia ir nuostabą, ir nerimą. Šį kartą vokiečių rašytojas sukūrė pasakojimą, nuo pat pradžių ištrinantį ribas tarp pamišimo ir sveiko proto.
* dpa 

Išradingas ir nerimauti verčiantis kūrinys. Kuo galima pasitikėti atsidūrus ant bedugnės krašto, o kuo ne? Tiesa lieka neaiški iki pat pabaigos.
* Ruhr Nachrichten
Daugiau informacijos
SKU 000000000002187703
ISBN kodas 9786094900174
EAN kodas 9786094900174
Leidimo metai 2021-08-25
Pav. originalo kalba Der Insasse
Originalo kalba Vokiečių
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 336
Formatas 22x15x2,9
Leidykla Jotema UAB
Vertėjas Lina Žukauskaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą