Jūsų krepšelis 0

Padėkite ankstukams užaugti

 
 
Ankstukai – mažiausi Lietuvos kūdikiai, pasaulį išvydę anksčiau nei planuota.
 
„Ankstukai“ – 2014 m. prasidėjęs pirmas ir vienintelis paramos projektas Lietuvoje, besirūpinantis anksčiau laiko gimusiais kūdikiais ir buriantis neišnešiotų kūdikių gyvenimui neabejingų bičiulių bendruomenę. 
 
Gulėdami intensyviosios terapijos skyriuje ankstukai yra apsupti ryškios šviesos bei triukšmo. Specialūs tyrimai įrodė, kad jiems skaitomos pasakos ir dainuojamos lopšinės padeda užmaskuoti šiuos nemalonius aplinkos veiksnius. Vaikas greičiau nurimsta, jam lieka daugiau energijos augti ir stiprėti, gerėja jų fiziologiniai rodikliai ir elgesys. 
 
Atsižvelgdama į knygų skaitymo vaikams teikiamą naudą, neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“ kartu su „Pegaso“ knygynų tinklu imasi ypatingos iniciatyvos. Jos metu įsigyjant knygas, kurias pirkėjai skaitys patys arba galbūt skaitys savo paaugusiems vaikams, bus galima paremti ankstukus – pačius mažiausius ir silpniausius, kurie dar tik ruošiasi užaugti. 
 
Rugsėjo 20 – lapkričio 7 d. perkant paramos projekto ženklu „Ankstukai“ pažymėtas knygas visuose knygynuose „Pegasas“ ir www.pegasas.lt, 4 proc. nuo kiekvienos knygos bus paaukota ankstukams. Gautą paramą planuojama skirti specialiai ligoninėms skirtos įrangos įsigijimui ir psichologinės pagalbos anksčiau laiko kūdikių susilaukusioms šeimoms programos vystymui.
 
 
 
 
 
 
 

Rodyti po 12 24 48

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rodyti po 12 24 48

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10