Pegasas
Pegasas

Paglostymas pirieš plauką. E. knyga

 • ePubElektroninė knyga
9,29 
Pasirinkite knygos tipą:
Elektroninė knyga
Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

Jeigu šiandien esate patekęs į krizę (vidinę ar sukeltą aplinkos), kuris nors iš šių tekstų gali padaryti stebuklą, pažadindamas vieną kitą idėją ar įžvalgą.

Jokiu būdu to negarantuoju ir negaliu pažadėti, bet maža kas.

Turbūt žinote (sportininkai neleis meluoti): ką treniruoji, tą ir turi. Jeigu kasdien atliekame jogos pratimus, kūnas tampa lankstesnis; jeigu mokome savo pirštus ir galvą spaudyti gitaros stygas, anksčiau ar vėliau grosime šiuo instrumentu; jeigu treniruojamės visur matyti blogus dalykus, – patikėkite, bus nelengva ką nors gero aplink save pamatyti.
Kartais įkaliname save į įprastas, nudėvėtas mintis ir emocijas lyg į narvą, tarsi vidinį karantiną. Gerai, jeigu tos mintys ir emocijos – šviesios, malonios, džiaugsmingos, pakylėjančios. O jeigu ne? Gal verta ko nors imtis, kad jas pakeistume?


Vienintelė bėda – bet koks pokytis reikalauja pastangų ir kelia įtampą. Nieko čia neįprasto – užsimanę stipresnio ar sveikesnio kūno, turėtume įdėti darbo, kitaip nei raumenys susiformuos, nei širdis sustiprės. Taip pat ir su galva. Norėdami pamatyti pasaulį kitaip, turėsime patirti nesmagumo.

 

Ši knyga – tai kvietimas permąstyti kai kurias „seniai žinomas“ tiesas, pažiūrėti į save ir į savo aplinką šiek tiek kitomis akimis (iš anksto atsiprašau tų, kurių požiūris sutampa su maniškiu – nieko naujo jie čia neperskaitys).

Kai kurios šioje knygoje dėliojamos mintys gali pasirodyti nemalonios, neteisingos, gal net netinkamos. Tarsi kas glostytų prieš plauką. Taip būna, kai susiduriame su kitoniškumu. Tačiau kilusios nemalonios emocijos gali suteikti taip trokštamų pokyčių, paskatinti augti, pakeisti požiūrį, elgesį ir galiausiai – gyvenimą. Na, bent dalį jo. Kviečiu nors trumpam ištrūkti į laisvę iš mąstymo įpročių, su kuriais kiekvienas gyvename. Neįdėjus pastangų neaugama.
Sena kinų patarlė: „Jeigu darysime tą patį, ką visada darydavome, gausime tą patį, ką visada gaudavome.“
Tai gal pabandome kitaip?

 

Esu emocinės kompetencijos konsultantas ir treneris, nuo 1997 metų vedu praktinius seminarus ir individualias sesijas įvairių organizacijų darbuotojams. Karjerą pradėjau KTU Biznio mokymo centre, dirbau komandoje, padėjusioje ISM pamatus. Vėliau aktyviai dalyvavau kuriant ir auginant konsultacijų įmonę „TMD Partners“, mobiliąją mikromokymosi platformą „Emotika“, derybų institutą INWIN. Prisidedu prie įvairių socialinių projektų ir iniciatyvų.

Mano gilinimosi ir ekspertinės sritys susijusios su žmonių sąveika – pardavimais, derybomis, kolektyvais. Ieškau atsakymų į klausimus: „Kodėl vieniems pardavėjams ir derybininkams sekasi labiau nei kitiems?“, „Kodėl vienos komandos pasiekia neįtikėtinų rezultatų, o kitos išyra nieko gero nenuveikusios?“, „Kodėl vieni žmonės nubėga ultramaratonus, o kiti praleidžia gyvenimą prie televizoriaus?“

Manau, daugelis atsakymų veda į mūsų pačių vidų, nuo jo priklauso, „kuo tapsime, kai užaugsime“.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Darius Pietaris
 • Leidykla
  Alma littera
 • Puslapių skaičius
  296
 • Formatas
  0x0x0
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000011002848
 • EAN kodas
  9786090145210
 • ISBN kodas
  9786090145210

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis