Palaimos sodas. Kaip atrasti ir puoselėti moteriškumą

11,69 €
Loading

Debra Moffitt, šiuolaikiška moteris, gyvena Prancūzijos Žydrajame Krante, prašmatniame bute su jūros vaizdu pro langą. Tačiau išsvajotas gyvenimas kažkodėl nebedžiugina, moteris jaučiasi grimztanti į dvasinę tuštumą, ją slegia vis didesnė neviltis. Suvokimas, kad finansinė sėkmė netolygi laimei, užklumpa tuo pat metu, kai moteris atleidžiama iš darbo. Santaupas ir laiką ji nusprendžia skirti savęs pažinimui ir kelionei į dvasios pasaulį, kurį metaforiškai pavadina Slaptuoju sodu. Būtent čia ji atranda vidinę ramybę, norą puoselėti moteriškumą ir stiprinti kūrybines galias.

Autorė skatina kiekvieną moterį atrasti savo sieloje nepažintą erdvę, užmegzti ryšį su įgimtu kūrybingumu ir intuicija. Rūpestingai prižiūrimas vidinis sodas gyvenimui suteikia ramybės, stiprybės ir skaidraus džiaugsmo.

Tai metaforų prisodrintas, gražus meditatyvus skaitinys apie moteriškumo galią ir grožį.

 

„Jei jaučiatės pavargę ar išsekę, Debra Moffitt švelniai ves jus į sielos buveinę, kurioje atgaivinsite ir patirsite ramią džiaugsmo, pabudimo ir kūrybingumo būseną. „Palaimos sodas“ – tokia knyga, kurią būtina perskaityti gyvenant nerimastingame šiandienos pasaulyje.“

Mary Alice Monroe, rašytoja

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090113172
SKU 000000000001109703
ISBN kodas 9786090113172
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2014-01-31
Puslapių skaičius 288
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Garden of Bliss
Formatas 19,8x12,5x2
Leidykla Alma littera
Vertėjas Lina Jurėnienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą