Paprastai apie meilę

7,09 €
Loading
Ką dar įmanoma pasakyti apie meilę? Palikime tai Bradley Trevor Greive, o jis jau sugebės perbristi per žodžių marias, kurių ištisais šimtmečiais prišnekėta apie šį didį jausmą, ir perteikti meilės esmę taip, kad užgautų skaitytojams širdies stygas. Kaip ir daugelyje ankstesniųjų knygų, tarp kurių – populiarieji Kai liūdesys tave aplanko..., Visa tiesa apie motinystę ir Draugai visam gyvenimui, šis autorius geba paprastas ir originalias mintis pasakyti taip, kad sužavėtų tiek vyrus, tiek moteris visame pasaulyje.
Knygoje Paprastai apie meilę aprėpiama visa šio jausmo raida nuo susižavėjimo ar meilės iš pirmo žvilgsnio iki palaimingo jausmo, apimančio suradus savo antrąją pusę ir susiejus su ja likimą. Autorius negaili patarimų ir padrąsinimų tiems, kas dar klupinėja šiame sudėtingame kelyje. Jis paprastai ir atvirai kalba apie tai, kad meilė – tai pats nuostabiausias mūsų gyvenimo jausmas. Žinoma, nemažai žavesio knygai suteikia ir linksmos gyvūnų nuotraukos, puikiai papildančios sąmojingus ir išmintingus autoriaus žodžius.
Ši knygelė – tikra vaivorykštė, žaižaruojanti visomis meilės spalvomis. Tai pati geriausia dovana sutuoktiniui, partneriui, mylimajam... ar netgi slaptam jūsų geismo objektui!
Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955244769
ISBN kodas 9789955244769
SKU 000000000001102773
Leidimo metai 2007-02-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 116
Spalvingumas Spalvotas
Pav. originalo kalba The simple Truth about love
Formatas 15x15
Leidykla Alma littera
Vertėjas Lina Būgienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą