Jūsų krepšelis 0

Paskutinės apeigos - Hannah Kent

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Paskutinės apeigos

Burial Rites Hannah Kent

Kaina: 13,65

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Jovita Groblytė
368 p., kietas virš.
21,5x15,5x3 cm
Leidykla: Baltų lankų leidyba UAB, 2016
ISBN 9789955238997
Prekės kodas 9789955238997

Ji buvo apkaltinta mylimojo žmogžudyste ir pasmerkta mirti. Viskas, kas jai liko, – tai nepaprasta gyvenimo istorija, nepanaši nei į vieno iš mūsų.


Viename 1829-ųjų Islandijos šiaurės slėnyje religinga šeima į namus įpareigojama priimti nuteistąją Agnes Magnusdotir ir padėti jai pasiruošti mirties bausmei. Tačiau žudikę, daugelio laikomą beprote ir pasileidėle, užjausti sunku. Namuose įsivyrauja verianti tyla, retkarčiais perskrodžiama pranašiško kranklių klyksmo.


Atšiaurų Islandijos kraštovaizdį keičiant metų laikams, Agnes prakalbina dvasininkas Totis. Moteris pamažu atskleidžia savo ilgesio, meilės ir išdavysčių kupiną istoriją. Slėnio gyventojams kyla vis daugiau aitrių abejonių: ar Agnes tikrai galėjo nužudyti tą, kurį besąlygiškai mylėjo? Kas ji yra iš tiesų – nusidėjėlė ar neteisingai apkaltintoji?


Hannah Kent sodriu stiliumi, takia ir vaizdinga kalba, žadą atimančiais islandiškos gamtos aprašymais į vieną audinį suaudžia tikrus įvykius ir fikciją apie Islandijoje įvykdytą paskutinę mirties bausmę, apie moterį, bet kokia kaina norėjusią išlaikyti asmeninę laisvę, ir apie įstatymus, kurie bejėgiai prieš tikrąsias žmogiškąsias patirtis.


Nuostabi knyga. Skaitydamas buvau jos apsėstas, o perskaitęs likau sudaužyta širdimi.
Donal Ryan


Kruopštus tyrimas. Praeitis taip stipriai sužadinama, rodos, imsi ir užuosi...
The Guardian


Paskutinėse apeigose pasakojama istorija yra dviem šimtmečiais nutolusi nuo mūsų laike ir erdvėje. Paradoksalu, kaip šis faktas paverčia ją kiekvienam iš mūsų artima patirtimi…
Sydney Morning Herald


Užburiantis ir jautrus romanas. Iš tų, kurie įsiskverbia po oda, sujudina kraują ir širdį priverčia plakti greičiau. Virtuoziškas debiutas.
Megan Abbott

Hannah Kent gimė 1985 m. Adelaidėje, Australijoje. Jos debiutinis romanas Paskutinės apeigos sulaukė didžiulės tarptautinės sėkmės, yra apdovanotas daugybe literatūros premijų, išverstas į daugiau nei dvidešimt kalbų. Ši knyga lyginama su tokių rašytojų kaip Margaret Atwood ir Peter Carey kūryba.

Naujausi | Geriausi

Eglė
Knyga - nuostabi! Tokio meistriško kūrinio dar neteko skaityti. Knyga mane tiesiog apsėdo!!! Galvojau apie ją darbe, transporte, valgydama vakarienę, net sapnuodavau naktį. Sunku apsakyti žodžiais... vienintelė mintis, kuri iki pat šiolei sukasi mano galvoje yra "o mes visi vistik esame vieno kraujo"...

0 Pritariu Nepritariu

ana
Mano metų knyga,atradimas.tikra atgaiva .rekomenduoju

0 Pritariu Nepritariu

as
Labai jaudinanti ir pamokanti knyga.Siulau paskaityti ir neskubeti teisti kitu.

+1 Pritariu Nepritariu

Rita
Labai gera-jautri,itikinama,realistiska.Pats geriausias kurinys kiek esu skaiciusi ir atsimenu.

+2 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: