Pegaso kortelė

Pegaso kolekcijos
Offer icon
Vertingos kolekcijų knygos už ypatingą kainą
PEGASO kolekcija – tai moderniosios klasikos kūriniai, kuriuos įdomu skaityti, tai originalūs ir stilingi knygų leidimai, kurie papuoš namų bibliotekas ir puikiai tiks dovanoti. PEGASO pažintinių knygų kolekcija – tai išskirtinė „Trumpai ir aiškiai“ knygų serija, paprasta ir žaisminga kalba skaitytojus supažindinanti su sudėtingais dalykais. PEGASO vaikų kolekcija – tai rinktinės vaikų literatūros klasikos knygos jauniesiems skaitytojams nuo 10 m., tai ryškūs ir žaismingi, nuotykių kupini, skaityti skatinantys knygų viršeliai.
Visos kolekcijų knygos

Gimtadienio pasiūlymai
Offer icon
Asmeninė gimtadienio nuolaida ištikimiausiems
Gimtadienio mėnesį ištikimiausiems dovanojame -20% nuolaidą knygoms. Nuolaida galioja, jei su PEGASO kortele per paskutinius 12 mėnesių pirkote 3 kartus ir daugiau. Pasiūlymas galioja tik tiems klientams, kurie pažymėjo, kad sutinka gauti asmeninius pasiūlymus pagal jų pirkimo istoriją. Nuolaida netaikoma mokyklinei literatūrai, vadovėliams ir pratyboms.
Rinkitės knygas

Geriausi mūsų pasiūlymai
Offer icon
Nuolaidos su Pegaso kortele
Knygos ir kitos prekės ypatingomis kainomis, kurios galioja tik perkantiems su PEGASO kortele.
Rinkitės daugiau

Apie kortelę

Pegaso kortelės taisyklės

BENDROSIOS SĄLYGOS

Šios taisyklės galioja knygynų tinklo PEGASAS nuolaidų ir specialių pasiūlymų kortelių turėtojams. Šias korteles gali įsigyti visi ne jaunesni nei 16 metų Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiai ar asmenys be pilietybės, taip pat juridiniai asmenys.


KORTELĖS IŠDAVIMAS IR NAUDOJIMAS

 • Kortelę galima įsigyti užpildžius jos užsakymo anketą ir sumokėjus kortelės išdavimo mokestį (jeigu mokestis taikomas).
 • Kortele galima naudotis iš karto, kai tik ją gaunate.
 • Kortelė yra asmeninė ir ja gali naudotis tik asmuo, kurio vardu išduota kortelė.
 • Kortelė nesuteikia nuolaidos perkant pratybų sąsiuvinius ir vadovėlius, jeigu akcijos taisyklėse nenurodyta kitaip.
 • Kortelė nesuteikia nuolaidos perkant knygas, dovanų kuponus, prenumeratas, periodiką, žaislus, žaidimus, elektroniką, interjero prekes, maistą, jei akcijos taisyklėse nenurodyta kitaip.


KLIENTO ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jei sutiksite, UAB ALG knygynai, vadovaudamasi galiojančiais teisės aktais, naudos Jūsų pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai.

Duomenų valdytojas UAB ALG knygynai, juridinio asmens kodas 125940686, adresas: Ulonų g. 2, Vilnius, tel.: +370 5 2100688 el. paštas: info@pegasas.lt, tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis PEGASO kortelės administravimo tikslu ir savo prekių ar paslaugų rinkodarai, jei sutikote dėl pastarojo duomenų naudojimo. Šiais tikslais tvarkomi duomenys bus tvarkomi 3 metus po paskutinio aktyvaus Jūsų veiksmo.

UAB ALG knygynai įsipareigoja laikytis konfidencialumo ir neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, tiesiogiai nesusijusiems su UAB ALG knygynai teikiamomis paslaugomis. Informuojame, kad teiksime Jūsų duomenis įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas. Šių įmonių galimybė naudoti Jūsų informaciją yra ribota, jos negali šios informacijos naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.


TEISINIAI DUOMENŲ TVARKYMO PAGRINDAI:

 • Tvarkyti duomenis yra būtina siekiant įvykdyti sutartį, kurios šalis esate Jūs (PEGASO kortelės išdavimo ir administravimo veiklai).
 • Jūsų sutikimas (rinkodarai ir profiliavimo veiklai) ar kitas jūsų valios išreiškimo būdas – kliento kortelės anketos užpildymas ar paskyros sukūrimas internete www.pegasas.lt.

Informuojame, kad Jūs turite šias teises:

 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti).
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti).
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“).
 • Reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą (teisė apriboti).
 • Teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).
 • Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys www.ada.lt).
 • Nesutikti su savo duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros ir/ar profiliavimo tikslu, tačiau tokiu atveju Jūs galite praleisti galimybę gauti geriausius UAB ALG knygynai pasiūlymus.

Išsamią informaciją apie šių teisių įgyvendinimo tvarką galite gauti atsiuntę mums el. paštu užklausą į info@pegasas.lt arba į duomenų apsaugos pareigūną pareigunas@algrupe.lt.

Norėdami dalyvauti UAB ALG knygynai lojalumo programoje, Jūs privalote pateikti savo asmens duomenis, nurodytus PEGASO kortelės užsakymo anketoje. Jums nepateikus asmens duomenų, negalėsime įtraukti Jūsų į lojalumo programą, išduoti kortelės ir suteikti Jums galimybę naudotis PEGASO kortelės naudomis.

Patvirtiname, kad UAB ALG knygynai duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Įmonėje taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Mūsų darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie kandidatus į darbo vietas.


KORTELĖS PRARADIMAS

Praradus kortelę, būtina kreiptis į artimiausią knygyną PEGASAS. Senoji kortelė bus užblokuota, o Jūs galėsite įsigyti naują.


KORTELĖS TAISYKLIŲ KEITIMAS IR KITOS SĄLYGOS

Kortelė yra UAB ALG knygynai nuosavybė. UAB ALG knygynai pasilieka teisę keisti PEGASO kortelės naudojimo taisykles. Pranešimas apie sąlygų pakeitimus arba papildymai yra skelbiami interneto svetainėje www.pegasas.lt. Jeigu po tokio pranešimo paskelbimo momento kortelės turėtojas ir toliau naudojasi kortele pirkdamas prekes, tai reiškia, kad jis sutinka su sąlygų pakeitimais arba papildymu. Informacija apie kortelės turėtojams taikomas išskirtines nuolaidas, specialius pasiūlymus, naujienas, vykdomas akcijas, renginius ir kita skelbiama knygynų tinklo PEGASAS knygynuose ir internete www.pegasas.lt.

Kaip gauti Pegaso kortelę?

Dar neturite PEGASO kortelės?

 • Užsukite į artimiausią PEGASO knygyną, užpildykite kliento kortelės užsakymo anketą ir iškart gaukite PEGASO kortelę nemokamai. 
 • Pirkite internetu www.pegasas.lt, pirkinių krepšelyje pasirinkite, kad norite gauti kliento kortelę ir ją jums išsiųsime kartu su jūsų užsakymu.

Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą