Pelenų miestas. Mirtinieji įrankiai 2 knyga

12,10 €

Klarė Frėj tenori, kad jos gyvenimas grįžtų į normalias vėžes. Juk kas čia normalaus, kai esi demonus žudanti prieblandos medžiotoja, tavo motina nepabunda iš burtų sukeltos komos, o tu staiga pradedi matyti požemėnus – vilkatus, vampyrus ir fėjas? Klarė mielai leistų daugiau laiko su geriausiu draugu Saimonu, bet jos nepaleidžia prieblandos medžiotojai. Ypač – gražuolis ką tik atsiradęs brolis Džeikas. Vienintelė Klarės galimybė padėti motinai – surasti klastingąjį prieblandos medžiotoją Valentiną, veikiausiai pamišėlį, tikriausiai nedorėlį ir dar... jos tėvą. Kai pavagiamas antras mirtinas įrankis, siaubą kelianti inkvizitorė įtaria Džeiką. Ar Džeikas sutiks išduoti viską, kuo tiki, kad padėtų jųdviejų tėvui?

„Skaitytojai sėdės kaip ant adatų paėmę į rankas šį fantastinį greitai besirutuliojančio veiksmo trilerį.“ VOYA

Stiprus siužetas, puiki pagrindinė veikėja ir ją lydintys intriguojantys, ryškūs personažai, iš kurių išsiskiria patrauklusis vidinių abejonių draskomas Džeikas.“  The Bulletin of the Center for Childrenʼs Books

Jei norite sužinoti daugiau apie šios serijos knygas, apsilankykite mortalinstruments.com, o ką toliau sumanė prieblandos medžiotojai, sužinosite svetainėje theinfernaldevices.com.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786090104606
EAN kodas 9786090104606
SKU 000000000001108993
Puslapių skaičius 464
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba City of Ashes. The Mortal instruments (Book two)
Leidimo metai 2012-06-18
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21,9x15x3,1
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vytautas Petrukaitis

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą