Jūsų krepšelis 0

Penki kampai - Mario Vargas Llosa

Knyga dalyvauja akcijoje

Penki kampai

Cinco esquinas Mario Vargas Llosa

Kaina: 11,49

Kuriame knygyne yra?

Iš ispanų k. vertė Laura Liubinavičiūtė
272 p., kietas virš.
21,6x14,4x2 cm
Leidykla: SOFOKLIS, 2017
ISBN 9786094442193
Prekės kodas 9786094442193

Naujausias Nobelio premijos laureato Mario Vargas Llosos romanas nestokoja gero humoro, intelektualaus pasakojimo triukų ir išmonės. Autorius ironiškai žvelgia į paskutinį XX a. dešimtmetį Limoje valdant Albertui Fudžimoriui ir Vladimirui Montesinosui.

„Penkių kampų“ istorija prasideda, kai dvi draugės, Čabelė ir Marisa, vieną naktį netikėtai, pačios nepajusdamos, nugrimzta į erotinį nuotykį. Saldžiai begėdiškas potyris, bandant įsivaizduoti, kas ir kaip bus toliau, pamažu tampa detektyviniu pasakojimu, beveik trileriu, kurio pagrindinis veikėjas – Enrikė Kardenasas.

Laimingai vedęs, sėkmės lydimas verslininkas patenka į bėdą. Jis šantažuojamas bulvarinio laikraščio direktoriaus Rolando Garo. Kompromituojančios orgijos, kurios centre pats verslininkas, nuotraukos pasklis po visą Peru, jei tik Kardenasas neinvestuos į dienraštį. Išsigandęs Enrikė prašo patarimo savo seno draugo advokato Liusijano. Vyrai įnirtingai bando apginti Enrikės reputaciją, kad išvengtų visuomenės pasmerkimo, tačiau tuo metu randamas žiauriai nužudyto Garo kūnas ir reikalai tik blogėja. Skandalingosios fotografijos paviešinamos, geltonoji spauda atskleidžia tamsius politikos ir žurnalistikos „kampus“, o visa šalis patenkina iškreiptą smalsumą ir gandų apetitą.

Mario Vargas Llosa

Mario Vargas Llosa (Mario Vargas Liosa, g. 1936 m.) – vienas ryškiausių ir įdomiausių Lotynų Amerikos rašytojų, literatūros kritikas, žurnalistas, politikas. Daugiau kaip penkiasdešimties prozos ir teatro kūrinių autorius. Jo knygos išverstos į beveik visas pasaulio kalbas, pagal jas kuriami kino filmai. Kaip ir dauguma Lotynų Amerikos klasikų, M. V. Llosa savo kūryboje talentingai derina lengvą pasakojimo stilių ir filosofines potekstes, puikų humoro jausmą ir dėmesį rimtoms problemoms, šiuolaikiškumą ir pagarbą seniausioms kultūros tradicijoms.
„Tetulė Chulija ir rašeiva“ (1977 m.) – vienas garsiausių ir populiariausių M. V. Llosos romanų. Knygoje susipina dvi siužetinės linijos: autobiografinių detalių prisodrinta aštuoniolikmečio jaunuolio ir trisdešimtmetės jo mamos draugės meilės istorija bei pasakojimas apie pirmuosius Peru radijo serialus ir keistuolį jų autorių.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC VCUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: