Jūsų krepšelis 0

Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių - E L James

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių

Fifty Shades Freed E L James

Kaina: 17,29

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė
600 p., kietas virš.
24x15,3x3,9 cm
Leidykla: Alma littera, 2013
ISBN 9786090111642
Prekės kodas 9786090111642

Romantiškas, išlaisvinantis ir visiškai pavergiantis romanas, kuris jus apsės, užvaldys ir kurį prisiminsite amžinai.

Erotinė „Penkiasdešimt atspalvių“ trilogija apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė revoliuciją literatūros pasaulyje. Karštos diskusijos įtraukė net garsiausius kritikus, psichologus ir universitetų dėstytojus. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų.

Šis erotiškas, įdomus ir giliai jaudinantis romanas jus apsės, užvaldys ir liks su jumis amžinai.

Kai Ana Stil susipažįsta su keistuoliu ir dvasinių kančių kamuojamu verslininku Kristianu Grėjumi, tarp jų įsiplieskia aistringas romanas ir iš esmės pakeičia abiejų žmonių gyvenimą.

Ana visada žinojo, kad mylėti jį nebus lengva ir kad jiedviem būnant drauge teks įveikti tokius iššūkius, kokių nė vienas neįsivaizdavo. Ana turi įsilieti į prabangųjį Kristiano gyvenimą neaukodama dėl jo nei savo asmenybės, nei laisvės; o Kristianui reikia nugalėti stiprų norą viską valdyti ir atsikratyti vis dar persekiojančių praeities šmėklų.

Dabar, pagaliau būdami drauge, jie turi viską: meilę, aistrą, artumą, turtus ir neribotų galimybių pasaulį.

Tačiau kaip tik tuomet, kai, rodos, nieko netrūksta, nelaimė ir likimas padeda išsipildyti baisiausiems Anos košmarams...

E L James – buvusi televizijos kanalo darbuotoja, dabar žmona ir Vakarų Londone gyvenanti dviejų vaikų motina. Ji nuo ankstyvos vaikystės svajojo rašyti romanus, kuriuos skaitytojai tiesiog dievintų, bet sutramdė šias svajones, kad galėtų didžiausią dėmesį skirti šeimai ir karjerai. Pagaliau E L James ryžosi ir parašė pirmąjį romaną „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Šis iškart užkopė į populiarumo viršūnę. Neilgai trukus skaitytojus pasiekė ir kitos trilogijos dalys „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ ir „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“.

Jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Filmo pagal šią trilogiją pasaulinę premjerą žiūrovai turėtų išvysti 2014 metų rugpjūtį.

 Taip pat skaitykite:
-    1-oji šios serijos knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ >>
-    2-oji šios serijos knyga „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ >>

 

E L James

Buvusi televizijos vadovė, britų rašytoja, pasirinkusi Ericos Leonard James slapyvardį. Ko gero garsiausio visų laikų erotinio trilerio kūrėja. Autorė įspūdingo populiarumo sulaukė, parašiusi savo garsiąją ir bestseleriais tapusią trilogiją: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“, „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“. Ryški, jaudinanti ir skandalinga knygų serija tapo apkalbų objektu visame pasaulyje. Jos nupirkta velniškai daug, vien per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. Erica akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą, o 2013 metais žurnalo Forbes duomenimis paskelbta geriausiai apmokama metų rašytoja. Kino industrijos gigantai Universal Pictures ir Focus Features sukūrė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizaciją.

Naujausi | Geriausi

1-10 11-20 21-30 31-31

Gabi
Ne tik šios knygos popierius labai plonas ir prastas. Prieš porą dienų įsigijau knygą "Beveik niekada" ir taip pat labai nusivyliau kokybe, lapuose net persišviečia kito puslapio raidės. O kainos kosminės.. :X

+6 Pritariu Nepritariu

Jolita
nusivyliau knygos kokybe...jei jau 3 dalis ir visi vis tiek pirks, nereikia stengtis? popierius plotas, raidės daugelyje puslapių liejasi...dar gramatinių klaidų yra...žodžiu knyga kaip knyga, na o spaustuvei dedu riebų minusą...

+2 Pritariu Nepritariu

Nesuprantu
Asmeniškai esu mokslininkė ir tokių sapalionių nesiūlyčiau nei vienam protingam žmogui. Užteko perskaityti pirmos knygos anotaciją, supratau, jog mano protas pradeda bukti, tad po tos anotacijos teko perskaityti kvantinės mechanikos tomus, kitaip nebūčiau atsistačiusi. Tai yra eilinė pigi ir jokios vertės neturinti knyga, todėl ir patinka lengvamanėm panelėm vakariniam pasiskaitymui. Šioje knygoje tikrai nebus įžvelgti jokia vertybė, tiesiog pilki paistalai su nešvankybėmis bei Meksikietiškų serialų dramomis.

+18 Pritariu Nepritariu

As
Nezinojau, kad yra toks kaip Kalnu laikas. Manau vertejai, o tuo labiau komisijai reikejo atidziau pasidometi tokiais dalykais. Labai akis bado :). O siaip tai knyga labai patiko, lauksim filmo :).

0 Pritariu Nepritariu

Agnė
Perskaičiau. Tikrai įdomi dalis :)

+4 Pritariu Nepritariu

pupa_uoga
100 % pritariu Jurgai! Nuostabios knygos... Keista kaip isijauti i vaidmenis, atrodo jauti lygiai ta pati :) kiekviena diena kazkokiais budais si knyga grista i mano pasamone... Na ka dabar lauskime filmo, tikekimes aktoriai sugebes perteikti visas aistras, meile, aplamai visus jausmus, kuriuos patiri skaitydamas :)

+6 Pritariu Nepritariu

Toma
Perskaičiau visas tris knygas:) Ypač patiko antra ir trečia dalys..:) Skaičiau su didžiuliu pasimėgavimu...Nuostabi meilės istorija:) Rekomenduoji visiems perskaityti!

+14 Pritariu Nepritariu

jurga
Labai patiko visos trys dalys,skaitosi labai lengvai,neimanoma atsiplesti tiesiog.Isimylejau sios knygos herojus,toks jausmas,kad pati viska isgyveni,tik labai liudna ir gaila,kad pasibaige si nuostabi meiles istorija :(

+6 Pritariu Nepritariu

geriausia
super gera knyga, gaila, kad nebus tesinio, labai patiko.

0 Pritariu Nepritariu

yra
jau yra ir elektronine versija :) tik paieskoti reik

0 Pritariu Nepritariu

1-10 11-20 21-30 31-31

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: