Jūsų krepšelis 0

Knyga dalyvauja akcijoje

Penkiasdešimt pilkų atspalvių

Fifty shades of Grey E L James

Kaina: 16,45

Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė
504 p., kietas virš.
24,1x15x3,4 cm
Leidykla: Alma littera, 2013
ISBN 9786090108246
Prekės kodas 9786090108246

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ sugundys, užvaldys ir išlaisvins fantaziją

 

Erotinis, išlaisvinantis romanas apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė revoliuciją literatūros pasaulyje. Karštos diskusijos dėl šio romano įtraukė net garsiausius kritikus, psichologus ir universitetų dėstytojus. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. Slapyvardžiu pasirašanti autorė pirminį „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ variantą skelbė internete, o sulaukus milžiniško gerbėjų antplūdžio buvo išleista visa trilogija.

Literatūrą studijuojanti Anastazija Stil, nenoromis nuvykusi imti interviu iš jauno, žymaus ir pasakiškai turtingo verslininko Kristiano Grėjaus, supranta sutikusi patrauklų, tačiau keistą baugulį keliantį vyrą. Nusprendusi, kad susitikimas susiklostė nevykusiai, nepasitikinti savimi Ana mėgina tą gražuolį vyrą pamiršti, bet vieną dieną jis netikėtai išdygsta jos darbovietėje ir neįprasti santykiai prasideda.

Tada Ana supranta – ji geidžia to vyro taip, kad neatsispirs. O Kristiano Grėjaus įspėjimas, kad geriau jo vengti, tik dar labiau audrina.

Užsimezgus aistringam romanui, Grėjus pareikalauja pasirašyti sutartį, pagal kurią jam būtų leista visiškai valdyti merginos gyvenimą. Pasirodo, žavusis verslininkas kankinamas vidinių demonų ir neįprastų poreikių. Pažindama Kristianą, mergina atranda savo troškimus ir atskleidžia tamsias Grėjaus paslaptis, kruopščiai slepiamas nuo visuomenės...

Ryški, jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Paraiškas kurti filmą pagal šią trilogiją pateikė garsiausios pasaulio kino studijos.

Įspėjame: knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems

Taip pat skaitykite:
-    2-oji šios serijos knyga „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ >>
-    3-oji šios serijos knyga „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ >>

 

 

E L James

Buvusi televizijos vadovė, britų rašytoja, pasirinkusi Ericos Leonard James slapyvardį. Ko gero garsiausio visų laikų erotinio trilerio kūrėja. Autorė įspūdingo populiarumo sulaukė, parašiusi savo garsiąją ir bestseleriais tapusią trilogiją: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“, „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“. Ryški, jaudinanti ir skandalinga knygų serija tapo apkalbų objektu visame pasaulyje. Jos nupirkta velniškai daug, vien per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. Erica akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą, o 2013 metais žurnalo Forbes duomenimis paskelbta geriausiai apmokama metų rašytoja. Kino industrijos gigantai Universal Pictures ir Focus Features sukūrė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizaciją.

Naujausi | Geriausi

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-77

jurgita
na knygos labai patiko. butu gerai kad, butu koks ir tesinis. na erotines sensos, kaikur net kvapa gniauze. apie filma biski prastesnes numones. bet taip ir turi buti, nes fimai buna biski supaprastiti nei knygos.

+1 Pritariu Nepritariu

Aida
Žiaurei patiko knyga skaityčiau ir skaityčiau, gal kas žino ar bus išleidžiama 4 dalis?

-1 Pritariu Nepritariu

Giedrė
Nuostabi knyga ! nei viena dalis nenuvylė, taip įtraukė, kad norėjosi tik skaityti ir skatyti :)

-1 Pritariu Nepritariu

Agnė123

Kai perskaičiau “Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, pradėjau domėtis autore, kaip ta knyga atsirado. Nes romanas taip patiko, kad norėjosi žinoti viską apie jo sukūrimą... Dažnai taip darau, kai koks kūrinys labai patinka. Nemeluosiu, labai labai džiaugiuosi, kad “Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ buvo išleista (skaičiau, kad prieš tai buvo tik kaip internetiniai rašinėjimai) ir mano dieną nuspalvino šimtu spalvotų atspalvių. Ačiū autorei. :)

0 Pritariu Nepritariu

ri.
O man ne labai patiko, perskaičiau ir kitų daliu nenorėjau skaityti. Nieko įspūdingo.

0 Pritariu Nepritariu

Sandra
Nuostabi knyga, intriguoji, itraukianti, uzvaldanti, negaliu atsispirti :)
Antra dalis dar geresne

+4 Pritariu Nepritariu

apsiskaičiusi
Labai patiko, perskaičiau kiekvieną knygą per parą ir sunku buvo skirtis su Ana ir Kristianu.
Per savo netrumpą gyvenimą perskaičiusi tūkstančius knygų, perėjo per širdį, manau tos kurios rašo, kad nepatiko yra nenuoširdžios arba tai gal kokia trečia per gyvenimą perskaityta knyga. Sekso yra, bet ne jame esmė, nenori apie jį skaityti praleidi. Dabar jau laukiu filmo 2014m rugpjutį turi pasirodyti ekranuose. Pati tu edita nuobodi, arba visai nesupratai.

0 Pritariu Nepritariu

Raimonda
As asmeniskai pradejau skaityti sia knyga ir zinoma tikejausi kad ten vien tik sexas ir tt, nes tik tokius atsilepimus apie ja buvau girdejusi, Bet visas 3 dalis perskaiciau gal per savaite ir labai patiko knyga visai ne apie sexa na tiksliau ne jis esme . Esme kituose dalykuose zinoma nemazai asaru isleijau beskaitydama ir baigdama skaityti per daug jautriai i ta isrorija pazvelgiau, zinoma daug ko pasimokiau,Vyrui rekomendavau ja paskaityti bet zinoma jo tai nedomina :D. pajuokaudama galiu pasakyti VYRAI jei jums kyla klausimu ko nori moterys tai visi atsakymai yra sioje knygoje , be to jei vyrai turetu savyje dalele GREJAUS moterys ju nepalikinetu del kitu

+6 Pritariu Nepritariu

Patipati
Man si knyga patiko,tik gal trecioji dalis kiek nuobodoka vietomis.As skaitydama radau gilesne prasme,nei vien tik seksas. Ji padejo man islaisveti, kiek kitaip ziureti i savo kuna-atsipalaiduoti,buti atviresnei su savo partneriu.Pradejau kalbeti su juo apie intymius dalykus, apie kuriuos anksciau gedydavausi.Pasijutau seksualesne. Idomus buvo ir psihologinis Kristiano Grejaus kelias i pasikeitima.

+2 Pritariu Nepritariu

Joli
Kaip sakoma kiek žmonių, tiek nuomonių :) Labai patiko "ie" komentaras :) Kiekvienas skaitydamas knygą, pagal savo suvokimą ją supranta...vienam tai šlykštus sadomazochistinis romanas (kuomet moterys jau nebegali normaliai į turtingus vyrus žiūrėt. Iš mano pažįstamų rato buvo porą moterų), kieti (kaip aš) skaito ir mato kur kas giliau :) Visas tris knygas perskaičiau per maždaug 4 paras. Mano mąstymas, poreikiai, gal būt ir reikalavimai antrai pusei šiek tiek pakito (norsi kažko šiek tiek daugiau, nei kasdieninės buities). Rekomenduočiau moterims, kurios nemano, jog visi vyrai "šikniai". Su malonumu įsigysiu šias knygas, kad turėčiau savo namų bibliotekoje (jei kas norit parduot pigiau aš tikrai nupirkčiau :) ).

+1 Pritariu Nepritariu

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-77

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė Patvirtinimo kodas:

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: