Jūsų krepšelis 0

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių - E L James

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių

Fifty Shades Darker E L James

Kaina: 17,29

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė
536 p., kietas virš.
24x15x3,5 cm
Leidykla: Alma littera, 2013
ISBN 9786090109670
Prekės kodas 9786090109670

Romantiškas, išlaisvinantis ir visiškai pavergiantis romanas, kuris jus apsės, užvaldys ir kurį prisiminsite amžinai.
 
Antrojoje trilogijos dalyje, išsigandusi tamsių besikankinančio jauno verslininko Kristiano Grėjaus paslapčių ir nutraukusi su juo santykius, Ana Stil dirba vienoje Amerikos leidykloje. Tačiau apsėdusi aistra Grėjui niekur nedingo, tad, kai Kristianas pateikia naują pasiūlymą, Ana neatsispiria.
Netrukus apie bauginančią Grėjaus praeitį ji sužino daugiau, nei tikėjosi sužinosianti. O kol jis grumiasi su vidiniais demonais, Anai tenka priimti svarbiausią sprendimą gyvenime.
Ir apsispręsti privalo ji pati.
 
 
Ryški, jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Paraiškas kurti filmą pagal šią trilogiją pateikė garsiausios pasaulio kino studijos.
 
 

E L James

Buvusi televizijos vadovė, britų rašytoja, pasirinkusi Ericos Leonard James slapyvardį. Ko gero garsiausio visų laikų erotinio trilerio kūrėja. Autorė įspūdingo populiarumo sulaukė, parašiusi savo garsiąją ir bestseleriais tapusią trilogiją: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“, „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“. Ryški, jaudinanti ir skandalinga knygų serija tapo apkalbų objektu visame pasaulyje. Jos nupirkta velniškai daug, vien per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. Erica akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą, o 2013 metais žurnalo Forbes duomenimis paskelbta geriausiai apmokama metų rašytoja. Kino industrijos gigantai Universal Pictures ir Focus Features sukūrė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizaciją.

Naujausi | Geriausi

1-10 11-20 21-30 31-37

Danguolė
Magiškas... Užburiantis... “Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ man kaip koks narkotikas, tiksliau, visos E L James knygos. Prisimenu, kai “Silvą Rerum“ skaičiau, galvojau, kad daugiau niekada nerasiu kitos tokios įtraukiančios serijos - klydau. Tiek “Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, tiek “Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“, tiek visos kitos dalys mane, galima sakyti, prikausto prie knygos. Rekomenduoju visiems, kam norisi pasinerti į įtraukiančią ir svajoti verčiančią istoriją.

+4 Pritariu Nepritariu

Sandra
Antra dalis dar idomesne ir labiau itraukianti. . .

+3 Pritariu Nepritariu

Ina
Jau penktadieni gaus Pegasas, bent el.parduotuve... :) siandien gavau i el.pasta zinute is Pegaso apie isankstini knygos pirkima. :))

+2 Pritariu Nepritariu

Kame
Kada bus trecioji knyga?

+7 Pritariu Nepritariu

prada
ka viekia jusu marketingo skyriaus personalas kur bendravimas su skaitytojais? kodel nera jokios teikiamos infomacijos apie 3 daly? kas cia per akmens amzius? gal baikit apsimetineti ir paskaykit bus knyga spalio 1d knygyne, ar ne bus nes tormazai esat? aciu

-3 Pritariu Nepritariu

mergina
o man ji labai patiko ir su nekantrumu laukiu 3 dalies

+3 Pritariu Nepritariu

gewalia
kada pasirodys trecia knyga??

+4 Pritariu Nepritariu

Vi
Ar knygyne ji pasirodys spalio mėnesį?

0 Pritariu Nepritariu

Vi
Ar knygyne ji pasirodys spalio mėnesį?

0 Pritariu Nepritariu

J
Vertimas puikus, sakote? Kaip Seattle virto Siatlu? Ir t. t.

+2 Pritariu Nepritariu

1-10 11-20 21-30 31-37

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: