Pienių ugnis. Knygos "100 spintelių" tęsinys

3,89 €
Loading

N. D. Vilsonas (N. D. Wilson)– amerikiečių rašytojas, dvylikos knygų autorius. Jis mėgsta stiprų vėją,  pieną ir mieliausiai rašo naktį, kai visi miega. Kaip pats sako, „vedė merginą, kurią pagrobė iš vandenyno“. Šiandien jiedu gyvena Aidaho valstijoje kartu su penkiais savo vaikais. “Pienių ugnis” – antroji maginės fantastikos trilogijos knyga, “100 spintelių” tęsinys.


    Kas galėjo pagalvoti, kad dvylikamečio Henrio, išsiųsto pagyventi pas dėdę į mažą miestelį, gyvenimas šitaip pasikeis! Viskas prasidėjo, kai sienoje jis ir pusseserė Henrieta rado net 100 paslaptingų spintelių, kurios, pasirodo, yra portalai į kitus pasaulius. Bet šie pasauliai –visai ne draugiški; juose gyvena pikto linkintys elfėjai ir kitokios būtybės, juos ima persekioti labai graži ir labai pavojinga karalienė… Galiausiai išaiškėja, kad ir pats Henris yra visai ne tas, kas manėsi esąs. Ir štai antrojoje knygoje, vos likęs gyvas po kelionės po portalus Henris nusprendžia išsiaiškinti – kas jis yra iš tiesų, ir kas yra jo tikrieji tėvai?


    Taip nuo degančios pienės prasideda antroji kelionė per spinteles, nuvedanti Henrį ir Henrietą į pavojų ir nuotykių kupinus pasaulius. Baisius, keistus, tokius, kuriuose prireikia visų jėgų, kad išliktum gyvas. Tačiau juose – ne tik ragana, užkeiktos vietos ir siaubingos grėsmės. Čia ir nauji draugai, ir paslaptingi miestai, ir viskas, apie ką svajojai, bet niekuomet neturėjai progos patirti. Pirmyn – nuotykiai tęsiasi!

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094661501
ISBN kodas 9786094661501
SKU 000000000002166402
Leidimo metai 2016-03-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 472
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba DANDELION FIRE
Formatas 22x15x4
Leidykla Tyto alba UAB
Vertėjas Rūta Tumėnaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą