Pinklėse

10,05 €
Toks jausmas, tarsi nebežinočiau, kas tikra, o kas ne. Turiu tik šitą kambarį ir tave. Visa kita man beprasmiška. Būti čia kažkodėl atrodo teisinga, tačiau kodėl taip yra? Turėčiau ruošti pamokas arba būti su draugėmis mieste – tai būtų „normalu“. Bet visa tai atrodo taip toli, jog beveik negaliu patikėti, kad šitaip gyvenau. O aš sėdžiu čia, diena po dienos, ir rašau, rašau, rašau apie visa, kas buvo. Bet koks to tikslas? 
Ko jis iš manęs nori? 
Kaip galėjau leisti, kad šitaip atsitiktų?
 
Septyniolikmetė Greisė Karlail gyvena tik su motina, kurios beveik nebūna namuose. Mergina mėgsta leisti laiką su vaikinais, svaigintis ir nuo visų slepia šiurpią paslaptį. Gyvenimas Greisei atrodo tuščias, beprasmis ir nieko vertas. Kol vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojom...
Po vieno triukšmingo vakarėlio Greisė pabunda nepažįstamame baltame kambaryje, kur ant stalo padėta popieriaus ir rašiklių. Ji nežino, kaip ir kodėl čia pateko. 
Negalėdama ištrūkti, mergina pradeda rašyti dienoraštį. Bandydama aprašyti savo painų gyvenimą, ji priversta prisiminti viską, ką norisi pamiršti: beviltišką meilę gražuoliui Netui, keblius santykius su geriausia drauge Sele. Tačiau, kad ir kaip stengiasi, Greisė jaučia, jog kažko jai vis dėlto niekaip nepavyksta prisiminti...
Ir svarbiausia, ramybės neduoda klausimas – kodėl ji čia?
 
Cat Clarke (Ket Klark) – jauna, bet visame pasaulyje skaitytojų jau pamėgta Didžiosios Britanijos rašytoja. Šiuo metu gyvena ir kuria Škotijoje.

 

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786090109458
EAN kodas 9786090109458
Prekės kodas 000000000001109282
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2013-05-01
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 284
Formatas 21,9x15x2,2
Leidykla Alma littera

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą