Jūsų krepšelis 0

PIRMOKO DIENORAŠTIS. Prisiminimų albumas - Nėra Autoriaus

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

PIRMOKO DIENORAŠTIS. Prisiminimų albumas

Nėra Autoriaus

Kaina: 9,19

Kuriame knygyne yra?

114 p., spalv., iliustr., kietas virš.
24,5x24,5x1,2 cm
Leidykla: Šviesa, 2014
Sudarytojas: Erikas Pauliukonis
ISBN 9785430062866
Prekės kodas 9785430062866

Pirmoko dienoraštis – vieta, kur susitinka pirmoko įspūdžiai, emocijos ir fantazija, laikas kartu su tėvais pildant dienoraštį ir laikas su draugais ir seneliais ji vartant.

Pirmieji mokslo metai – žingsnis į naują, kitokį pasaulį, aplinkos suvokimą, savęs vertinimą ir tam tikra profesinės karjeros pradžia. Tai laikas, kai vaikas pradeda save suvokti kaip sociumo dalį ir svarstyti, kuo bus užaugęs, kai ieško sau naujų autoritetų ir pavyzdžių. Galimybė išsaugoti šiuos, jau ne vien mamos ar tėčio širdimi išjaustus ir ranka užrašytus, o daugiau savo paties išgyventus ir ranka pakeverzotus potyrius – neįkainojama ir nuostabi. Todėl „Pirmoko dienoraštis“ – ne vien fotografijų albumas su vieta keletui įrašų. Tai daugiau paties vaiko dienoraštis, kurį jam padės pildyti tėvai. Jis bus puikus būdas vaikui albume įamžinti prisiminimus tokius, kokius jis mato pats, nes tėvų mokykloje nėra ir jie nežino, ką išties vaikas jaučia. Kartu tai priemonė tėvams nejučia ir draugiškai stebėti, kaip vaikas jaučiasi mokykloje, kas jam sekasi, ką jis mėgsta, ko nemėgsta, kas jį gąsdina ar daro didžiulį įspūdį, išsaugoti vienoje vietoje pirmuosius vaiko rašysenos pavyzdžius, piešinius, laiškus, užrašyti linksmus nutikimus, juokingus posakius, nebūtus žodžius ir panašiai. Tai turi būti vieta, kur savo linkėjimus ar mintis gali įrašyti draugai, mokytojas, tėveliai, seneliai, kur vaikui bus ką veikti: čia jo mintys, piešiniai, karpiniai, projektai, emocijos, pasiekimai, žaismingos užduotys ar įdomūs faktai apie pasaulio vaikus susitiks su juo pačiu ar kito klausytojo dėmesiu.

 

Leidinio turinys

1. Apie mane

Aš, mano šeima, mano draugai (darželis), mano augintiniai, mano pomėgiai, mano veikla, mano aplinka, pasiekimai iki mokyklos (vieta įrašams, iliustracijos, vieta fotografijoms), kokią mokyklą ketinu lankyti, kodėl, kaip jaučiuosi ir ko laukiu, tikiuosi.

 

2. Rugsėjo pirmoji

Kada tai įvyko, kokia buvo diena, kaip tam pasirengiau, ką dėvėjau, ką nešiausi, kas palydėjo, pažintis su pirmaisiais klasiokais, pirmuoju mokytoju, mokykla, klase, ką veikiau, kur ir su kuo sėdėjau, kas padarė didžiausią įspūdį, kiek truko, kaip atšvenčiau su šeima, pojūčiai po šventės.

 

3. Pirmosios dienos mokyklos suole

Pirmieji potyriai mokykloje, kas įprastai į ją lydi, kada prasideda pamokos, pirmoji uniforma, pirmoji kuprinė, reikmenys, su kuo ir kur sėdžiu, su kuo draugauju, ko mokomės, ką veikiu per pertraukas, kokie dalykai patinka, sekasi, ko jau išmokau, mano pirmieji piešiniai, mano pirmieji meno darbeliai, kodėl man patinka mano mokytojas, kas labiausiai daro įspūdį mokykloje, kokie mano draugai, ką veikiu po mokyklos, kam pasakoju savo potyrius, su kuo dalijuosi paslaptimis, pasiekimais, baimėmis, kodėl ir kas man padeda rengti pamokas/rengtis mokyklai namie.

 

4. Taip aš mokausi

Mokslo eiga, draugai, pagrindiniai įvykiai, metų švenėes, moksleivių atostogos, būreliai, pasiekimai, mėgstamos knygos, filmai, spektakliai, ekskursijos su klase, kuo domiuosi, ką kolekcionuoju.

 

5. Greitai būsiu antrokas

Kaip vertinu praėjusius mokslo metus, kaip jaučiuosi jiems pasibaigus, ko išmokau, ką gera tai davė, kiek įsigijau naujų draugų, kodėl juos vertinu ir myliu, kaip vertina mano pasiekimus mokykloje tėveliai, kodėl juos myliu, vertinu ir gerbiu, vieta mokytojo pastaboms ir linkėjimams, draugų linkėjimams, tėvelių mintims ir linkėjimams, kiti svarbūs metų įvykiai: iškritusių ir išdygusių dantų skaičius, gimtadienis ir panašiai.

 

Pirmoko dienoraštis – puiki tėvų, senelių, krikšto tėvų dovana būsimam pirmokui!

 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: