Politinis islamas:savarankiškos studijos,1 lygis

10,59 €
Loading
PAREMTA FAKTAIS 
Jūs galite rasti nuomonių apie islamą populiariojoje žiniasklaidoje, tačiau nedaugelis gilina žinias apie islamiškąją doktriną ir tikrąją islamo prigimtį, Mahometą ir Alachą. 
Politinio islamo savarankiškų studijų kursas yra paremtas trimis islamo šaltiniais: Koranu (Alacho žodžiais), sira (Mahometo biografija), ir chadisais (tradicijomis). Jeigu jūsų žinojimas yra paremtas originaliais tekstais, tada greičiausiai jis yra patikimas ir turi tvirtą pagrindą. 
ATSKLEISTOS PASLAPTYS 
Koranas ir kiti islamiški tekstai yra sunkiai skaitomi dėl savo stilistikos. Tačiau kai dirbtinė kalba yra pašalinama ir pakeičiama mums suprantama kalba, rezultatai gali nustebinti. 
Mes žinome, kad islamo etikos sistema yra paremta dvilypumu – vienos taisyklės yra skirtos musulmonams ir kitos – nemusulmonams (kafirams). Islamas vien kaip religija visiškai neprigijo. Tik tada, kai Mahometas pradėjo džihadą ir politinę veiklą, jis sulaukė pasisekimo. 
TRIJŲ LYGIŲ SAVARANKIŠKŲ STUDIJŲ KURSAS 
Šis trijų lygių savarankiškų studijų kursas apima keturolioka skirtingų temų apie islamą, kiekvienas naujas lygis nagrinėja temą giliau, negu esantis prieš tai. 
Keli kurso temų pavyzdžiai yra šie: Mahometas, džihadas, krikščionys, moterys, paklusimas, dvilypumas. Savarankiškų studijų kursas padarys galą jūsų sumišimui, kuris atsiranda, kai kalbama apie islamą. Jūs suprasite, kas skatina su islamu susijusius įvykius pasaulyje ir ką tai reiškia mūsų civilizacijai. Ši knyga – pirmasis lygis. 
CSPI International yra tarptautinė, visame pasaulyje bendraminčius vienijanti edukacinė organizacija, kurios tikslas – suteikti lengvai suprantamų žinių apie politinį islamą. Šios veiklos pradininkas yra dr. Billas Warneris, dabartinis CSPI prezidentas. Praėjus vos dienai po 2001 m. rugsėjo 11-osios jis nusprendė islamo šaltinius padaryti prieinamus visiems žmonėms. 
Daugiau informacijos
ISBN kodas 9788088089872
EAN kodas 9788088089872
SKU 000000000002183124
Puslapių skaičius 112
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2020-01-27
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 20,5x14,6x0,7
Leidykla CSPI International

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą