- 25%
- 25%

Pozityvumas +: saviugdos knyga saviugdos nekenčiantiems žmonėms

4,64 €
Registruokitės ir sutaupykite 1,55 € (25%)
6,19 €
Loading
Prieš tapdamas kanalo Fox News žvaigžde ir New York Times populiariausių knygų autoriumi, Gregas Gutfeldas rašė savigalbos straipsnius sveikatos srities žurnalams ir, tiesą sakant, nieko nenutuokė apie dalijamus patarimus. Dabar, sukaupęs daug patirties, jis jaučiasi galintis padėti žmonėms žengti gyvenimo keliu ir šią knygą vadina bausme už nuodėmes, bet mums tai didžiulė sėkmė!

Pozityvume Gregas pasakoja, kaip galite patys sau praplauti smegenis ir koreguoti elgesį, priimti pozityvius sprendimus ir vengti negatyvaus elgesio. Jo požiūris į savigalbą labai paprastas ir priimtinas cinikams, nes autorius nekalba apie trumpalaikį pozityvumą, svarbiausia – nuolatinis pozityvus elgesys. Pasitelkęs rūsčią meilę ir tikrai daugiau nei truputį politinio neteisingumo, Gregas pažeria išmintingų patarimų:

  • Jei sendamas nepradedate jaustis laimingesnis, vadinasi, kažką darote ne taip.
  • Nepasiduokite žiniasklaidos raginimui dalytis destruktyviomis istorijomis.
  • Jei esate toks pat ir ten pat kaip prieš trejus metus, pabuskite!
  • Išgėręs nerašykite žinučių tviteryje.


Šiuolaikinis gyvenimas tuštėja, nes žmonės atitolsta ir netgi tie, kuriems svetimi Naujojo amžiaus įsitikinimai, ieško paguodos ir prasmės. Pozityvume Gregas pasakoja, kad skeptikai taip pat gali tobulėti, taip pagerinti savo gyvenimą ir išgydyti bendruomenę.

***
„Pasitelkęs savo išskirtinį bruožą ‒ kandų humorą ir mokėjimą pasijuokti iš savęs ‒ G. Gutfeldas laikosi pozityvaus požiūrio, bando galvoti bei elgtis netradiciškai... ir yra vienas nuostabiausių, išmintingiausių bei humaniškiausių Amerikos komentatorių.“ The Federalist

Daugiau informacijos
SKU 000000000002186931
ISBN kodas 9786098254686
EAN kodas 9786098254686
Leidimo metai 2021-05-26
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 208
Formatas 20x13x2,6
Leidykla Liūtai ne avys

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą