Jūsų krepšelis 0

Knyga dalyvauja akcijoje

Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai

French Women for All Seasons. A Year of Secrets, Recipes, & Pleasure Mireille Guiliano

Kaina: 11,49

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė
360 p., minkštas virš.
21,3x14,3x2,8 cm
Leidykla: Alma littera, 2014
ISBN 9786090116173
Prekės kodas 9786090116173

Populiarios knygos „Kodėl prancūzės nestorėja“ autorė Mireille Guiliano, įkvėpta prisiminimų apie laiką, kurį praleido Prancūzijoje, savo antrojoje knygoje pateikia dar daugiau patarimų, kaip išlikti lieknai ir džiaugtis gyvenimu. Knygoje gausu ne tik naujų receptų kartu su visos savaitės meniu kiekvienam metų laikui, bet ir puikių stiliaus, etiketo, vakarėlių rengimo patarimų. Knygoje rasite ir daugybę būdų, kaip susirišti šalikėlį, visą skyrių apie vyną ir jo derinimą su maistu, sūrius, o knygos gale – nedidelę prancūzų kalbos pamokėlę.Stilingoje, išmintingoje ir smagioje knygoje – ir intriguojantys pasakojimai apie prancūzų gyvenimo būdą

Tai puikus ir išsamus džiaugsmingo gyvenimo meno vadovas.

Bestselerio „Kodėl prancūzės nestorėja“ autorė Mireille Guiliano žino: prancūzės neturi laiko dejuoti dėl talijos apimčių – jos pernelyg užsiėmusios savo laimingu gyvenimu. Kita gera žinia: išmokti mėgautis gyvenimu ir maistu įmanoma ne vien tiktai Paryžiuje, užtenka sužinoti ir kasdien taikyti prancūzių paslaptis!

„Prancūzėse visais metų laikais“ Mireille Guiliano pateikia dar daugiau meno gyventi paslapčių.

Sužinosime, kad lieknos ir gyvenimo džiaugsmu trykštančios prancūzės nesivaiko teorijų nei idealų, nealina savęs dietomis. Jos tiesiog gyvena, įsiklausydamos į gamtos ritmą ir aistringai mėgaudamosi viskuo, ką dovanoja skirtingi metų laikai.

Knygoje – gausybė intriguojančių pasakojimų, receptų, stiliaus, laisvalaikio ir net vakarėlių rengimo patarimų, kurių laikydamasi bet kuri moteris bet kuriame pasaulio kampelyje ir bet kuriuo metų laiku galės gyventi, valgyti ir atrodyti kaip tikra prancūzė!

 

www.mireilleguiliano.com

Mireille Guiliano

Rašytoja, pripažinta „Prancūzijos ir jos meno gyventi ambasadore“, tarptautinio bestselerio „Kodėl prancūzės nestorėja. Valgymo malonumo paslaptys“ autorė. Buvusi kompanijos „Champagne Veuve Clicquot“ viešųjų ryšių atstovė ir Clicquot korporacijos generalinė direktorė, dabar Mireille Guiliano yra atsidavusi rašymui, o USA Today ją įvardija kaip „prancūzių išminties aukščiausiąją žynę“. Gimusi ir užaugusi tarp virėjų ir virtuvės šefų Prancūzijos provincijoje, dabar Mireille Guliano gyvena JAV, Mahatane, su savo vyru ir sako, kad pusryčiai, pietūs ir vakarienė yra jos mėgstamiausias laiko praleidimo būdas.
Savo knygose „Kodėl prancūzės nestorėja. Valgymo malonumo paslaptys“, „Kodėl prancūzės nestorėja. Receptai“, „Prancūzės visais metų laikais. Paslapčių, receptų ir malonumų metai“ ir „Prancūzės gražios visada. Grožis, stilius ir gyvenimo džiaugsmas visais gyvenimo tarpsniais“ Mireille Guiliano atskleidžia prancūzių grožio, sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo paslaptis.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė Patvirtinimo kodas:

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC VCUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: