Prekių pristatymas

Loading

Pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus

Rodyti

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą.

Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

  • užsakymo suma iki 30 € – 1,99 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI!

Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute. Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą. Savo užsakymą atsiimti galėsite per 72 val., suvedę žinute gautą unikalų kodą.

Svarbu! Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP Express siuntų savitarnos terminalą tik po papildomų pristatymo išlaidų apmokėjimo.

Pristatymas Lietuvoje per kurjerių tarnybą

Rodyti

Užsakymą pristatysime Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu.

Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

  • užsakymo suma iki 30 € – 2,99 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI!

Jeigu norite užsakymą gauti tiesiai į namus ar darbovietę, užsisakydami būtinai nurodykite tikslų pristatymo adresą ir telefono nr. Kurjeris Jums paskambins ir suderinsite tikslų pristatymo laiką. Užsakymai pristatomi darbo dienomis.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Rodyti

Pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, prekės bus pristatytos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių.

Pristatymo terminas: 2-3 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

  • užsakymo suma iki 30 € – 2,99 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI!
Apie atėjusią siuntą būsite informuoti specialiu Lietuvos pašto pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. Užsakymą iš pašto skyriaus galėsite atsiimti per 14 kalendorinių dienų.
 
Svarbu! Vykdami atsiimti siuntos, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta bus atiduota tik užsakyme nurodytam gavėjui.

Atsiėmimas Vilniaus Akropolyje

Rodyti

Atsiprašome, 2021 m. birželio 14-15d. laikinai nebus galimybės atlikti užsakymu su atsiėmimu Vilniaus Akropolio Pegaso knygyne.

Užsakymą galite atsiimti Vilniaus Akropolyje esančiame PEGASO knygyne kasdien 10-20 val.

Pristatymo terminas: 1 – 2 darbo dienos.

Atsiėmimas NEMOKAMAS!

Svarbu! Apie paruoštą atsiėmimui užsakymą būsite informuoti el. laišku. Vykdami atsiimti siuntos, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta bus atiduota tik užsakyme nurodytam gavėjui.

Pristatymas užsienyje

Rodyti

Užsakymus greitai ir saugiai pristatome į užsienio šalis. Šiuo metu nepristatome į Rusiją ir Baltarusiją.

Pristatymo terminas: iki 10 darbo dienų.

Pristatymo mokestis: nuo 9 €. Sistema automatiškai paskaičiuoja Jūsų siuntos pristatymo kainą pagal pasirinktą užsienio šalį bei užsakymo svorį. Tačiau jei nurodytas pristatymo adresas kurjerių tarnybos sistemoje bus traktuojamas kaip atoki gyvenvietė - bus taikomas papildomas pristatymo mokestis, tokiu atveju su Jumis bus susisiekta el. paštu.