Prekių pristatymas

Loading

Pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus

Rodyti

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą.

Pristatymo terminas: 2 – 5 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

  • užsakymo suma iki 30 € – 1,50 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI!

Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute. Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą. Savo užsakymą atsiimti galėsite per 72 val., suvedę žinute gautą unikalų kodą.

Svarbu! Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP Express siuntų savitarnos terminalą tik po papildomų pristatymo išlaidų apmokėjimo.

Pristatymas per kurjerių tarnybą

Rodyti

Užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Pristatymo terminas: 2 – 5 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

  • užsakymo suma iki 30 € – 2,30 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI!

Jeigu norite užsakymą gauti tiesiai į namus ar darbovietę, užsisakydami būtinai nurodykite tikslų pristatymo adresą ir telefono nr. Kurjeris Jums paskambins ir suderinsite tikslų pristatymo laiką. Užsakymai pristatomi darbo dienomis.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Rodyti

Pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, prekės bus pristatytos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių.

Pristatymo terminas: iki 10 darbo dienų. 

Pristatymo mokestis:

  • užsakymo suma iki 30 € – 2,30 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI!
Apie atėjusią siuntą būsite informuoti specialiu Lietuvos pašto pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. Užsakymą iš pašto skyriaus galėsite atsiimti per 14 kalendorinių dienų.
Svarbu! Vykdami atsiimti siuntos, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta bus atiduota tik užsakyme nurodytam gavėjui.

Atsiėmimas Vilniaus Akropolyje

Rodyti

Užsakymą galite atsiimti Vilniaus Akropolyje esančiame PEGASO knygyne.

Pristatymo terminas: 1 – 3 darbo dienos.

Atsiėmimas NEMOKAMAS!

Svarbu! Apie paruoštą atsiėmimui užsakymą būsite informuoti el. laišku. Vykdami atsiimti siuntos, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta bus atiduota tik užsakyme nurodytam gavėjui.

Pristatymas užsienyje

Rodyti

Užsakymus greitai ir saugiai pristatome į užsienio šalis.

Pristatymo terminas: 3 – 7 darbo dienos.

Pristatymo mokestis: nuo 9 €. Sistema automatiškai paskaičiuoja Jūsų siuntos pristatymo kainą pagal pasirinktą užsienio šalį bei užsakymo svorį.

Skubus pristatymas Vilniuje

Rodyti

Užsakymą Vilniaus mieste pristatysime Jūsų nurodytu adresu per 2 val. nuo apmokėjimo, jei užsakymą pateikėte ir apmokėjote darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. 

Jei užsakymą pateikėte darbo dieną po 17 val., savaitgalį ar šventinę dieną, Jūsų užsakymą pristatysime sekančią darbo dieną.

Pristatymo terminas: 2 val. – 1 darbo diena.

Pristatymo mokestis: 5 €

Užsisakydami būtinai nurodykite tikslų pristatymo adresą ir telefono nr., kuriuo atvykęs su jumis susieks kurjeris. Užsakymai pristatomi darbo dienomis.

Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą