Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario de šimtmetį

19,99 €
Loading
„Prieš visus“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinę sampratą ir mitus apie svarbiausių XX amžiaus vidurio įvykių priežastis. 
Nauja garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga - pirmoji trilogijos "Didžiojo dešimtmečio kronika" dalis, parašyta tęsiant geriausias bestselerio "Kuzkina mat" tradicijas, grandiozinė istorinė 5-ojo dešimtmečio pabaigos - 6-ojo dešimtmečio pirmosios pusės įvykių, kai sunki pokario krizė privertė Sovietų Sąjungos vadovybę ieškoti naujų šalies vystymosi kelių, rekonstrukcija. Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus faktus ir tų metų įvykius į vieną mozaiką, autorius pasakoja apie kovą dėl valdžios SSRS vadovybėje pirmąjį pokario dešimtmetį, apie sprendimus, kuriuos priėmė Sovietų Sąjungos lyderiai, ir apie šių sprendimų pasekmes.
Tai knyga, pasakojanti, kaip nuolatinės Stalino nesėkmės vidaus ir užsienio politikoje pokario metais atvedė šalį į sunkiausią krizę, kaip kovojo klanai sovietinės vadovybės viduje ir kokie buvo jų slaptieji planai, apie politines intrigas ir apie tai, kaip iš tiesų veikė šalies ir jos palydovų valdymo sistema. To meto įvykiai tapo Sovietų Sąjungos vystymosi posūkio tašku ir nulėmė vėlesnį SSRS subyrėjimą bei kapitalistinių ekonomikų ir laisvosios rinkos triumfą.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9785417010897
ISBN kodas 9785417010897
SKU 000000000002162178
Leidimo metai 2015-05-01
Originalo kalba Rusų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 960
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Против всех
Formatas 20x13x2,6
Leidykla Mintis, AB
Vertėjas Daina Kasnikovskienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą