Profesionalūs atsakymai į visus klausimus:(sodininkams,daržininkams,gėlininkams)

6,69 €
Loading
Mūsų aplinkos, sodo, daržo ar gėlyno priežiūra reikalauja daug žinių. Kasmet vis iš naujo čia prasideda mūsų kūryba, galinti duoti brandžius ir neįtikėtino skonio vaisius, kuriais džiaugsis ne tik šeima, bet ir mus aplankiusieji, kaimynai. Gražūs gėlynai, vejos ir kiti sodybos elementai savaime neatsiranda ‒ juos sukurti ir prižiūrėti gali tik darbščios rankos, kantrybė ir gausios žinios. 

Ši knyga skirta norintiesiems kurti grožį savo aplinkoje, pažinti ir išspręsti iškilusias problemas naudojantis žiniomis. Ji atsakys į daugeliui rūpimus klausimus, susijusius su saugia, nekenksminga žmogui ir gamtai aplinka, jos išsaugojimu ir puoselėjimu. Šis stebuklingas žodis „klausk“ lydi mus nuo vaikystės ‒ tuomet mes klausdavome savo senelių ar tėvų patarimų, o dabar klausiame tų, kurie tikrai geba mums padėti. 

Leidinyje pateikti dažniausiai skaitytojų užduodami klausimai „Rasų“ žurnalui ir profesionalūs specialistų atsakymai. Jų susikaupė ganėtinai daug, kai kurie jau kartojasi, todėl suguldyti šią išmintį į vieną knygą tikrai gera leidėjų mintis. Tikimės, kad radę tikslius, labai konkrečius ir dalykiškus specialistų patarimus sėkmingai pritaikysite juos puoselėdami savo sodybas, gėlynus ir sodus. Tegul bendras mūsų darbas ir pastangos atneša ne tik gražius vaisius, bet ir daug džiugių akimirkų kasdienybėje. 

Donatas Klimavičius, 
knygos sudarytojas
Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955703464
ISBN kodas 9789955703464
SKU 000000000002180586
Leidimo metai 2019-04-09
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 160
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 24x17x0,7
Leidykla Ūkininko patarėjas, UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą