PROJEKTŲ MOZAIKA. Informacinių technologijų vadovėlis VII–VIII klasei. Antroji knyga (ŠOK)

11,89 €
Loading

ŠOK serijos informacinių technologijų vadovėlis VII–VIII klasei, sistemingai derantis su kitų mokomųjų dalykų vadovėliais.

Vadovėlio medžiaga pateikiama projektų rengimo metodu – naujų dalykų vaikai mokosi atlikdami praktinius darbus. Naujos sąvokos ir teorija aiškinama tada, kai jų prireikia konkrečiam darbui atlikti. Perteikiant žinias, remiamasi jau įgyta vaikų patirtimi ir praktiniais įgūdžiais. Aprašomų projektų temos siejamos su mokinių gyvenimu, jų aplinka, interesais. Vadovėlyje yra ir integruotų projektų – jais galės pasinaudoti lietuvių kalbos, geografijos, matematikos, fizikos, technologijų, rusų kalbos ir kitų dalykų mokytojai. Keturių vadovėlio skyrių („Informacija kompiuteryje“, „Skaičiuoklė“, „Tekstų rengimas kompiuteriu“, „Pateiktys ir pristatymai“) medžiagą papildo du pratybų sąsiuviniai. Juose mokiniai ir mokytojai kiekvienai temai ras naujų užduočių, projektų idėjų, darbų įsivertinimo pavyzdžių. Tai padės individualizuoti ir diferencijuoti mokymą, ugdyti mokinių gebėjimus įvertinti savo rengiamus projektus. Mokytojo knygoje pateikiama metodinių patarimų, kaip dirbti su vadovėliu ir pratybų sąsiuvinių medžiaga, kaip organizuoti konkrečių temų mokymąsi, kokius metodus taikyti. Kiekviena tema siejama su informacinių technologijų Bendrojoje programoje numatomais mokinių pasiekimais.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (pirmoji, antroji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis, 2-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga.

Daugiau informacijos
SKU 000000000001108567
EAN kodas 9785430054182
ISBN kodas 9785430054182
Leidimo metai 2009-11-02
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 104
Formatas 19,5x26x0,5
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą