Jūsų krepšelis 0

Pusryčiai pas Tifanį. Kiti balsai, kiti kambariai. Pegaso kolekcija - Truman Capote

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Pusryčiai pas Tifanį. Kiti balsai, kiti kambariai. Pegaso kolekcija

Breakfast at Tiffany's. Other Voices, Other Rooms Truman Capote

Kaina: 11,99

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Laimantas Jonušys, Juozas Subatavičius
320 p., kietas virš.
21,5x14,3x2,7 cm
Leidykla: Alma littera, 2019
ISBN 9786090135730
Prekės kodas 9786090135730

Truman Capote (Trumenas Kapotė, 1924–1984 m.) – vienas įžymiausių ir prieštaringiausių šiuolaikinės Amerikos literatūros autorių, scenaristų, aktorių, kuriam pasaulinę šlovę pelnė romanas „Kiti balsai, kiti kambariai“ ir apysaka „Pusryčiai pas Tifanį“. Rašytojas labiausiai vertinamas už raiškaus ir kokybiško pasakojimo gebėjimus. Remiantis T. Capote kūriniais parašyta daugiau kaip 20 filmų ir televizijos serialų.
„Pusryčiai pas Tifanį“ – apysaka apie jaunos panelės pastangas susirasti kelią į laimę XX a. vidurio įspūdingame ir spindinčiame Niujorke. Holė Golaitli – gražuolė juodos spalvos suknele, su paslaptinga praeitimi ir tamsiais akiniais, slepiančiais dideles spalvingas akis – sužavi visus sutiktus vyrus, tarp jų ir jaunąjį rašytoją, gyvenantį virš jos. Holė atkreipia turtingųjų pasaulio dėmesį, tačiau vieną dieną neapdairumas pakiša jai koją. Klausydama širdies balso, sumišusio su vaikišku naivumu ir tikros moters žavesiu, ji tarsi atspindi to meto Niujorko dvasią – miestą, apsuptą žvilgančių vitrinų, kuriame svajonės pasiekiamos ranka.
Kitose apysakose „Namukas tarp gėlių“, „Deimantinė gitara“ ir „Kalėdiniai atsiminimai“ autorius nepriekaištingu ir elegantišku stiliumi pabrėžia draugystės svarbą, žmonių tarpusavio artumo būtinybę skaudžioje kasdienybėje.
 „Kiti balsai, kiti kambariai“ – istorija apie jautrų berniuką, kuriam peržengti paauglystės siaubus ir vienatvę padeda du žmonės: pasaulio išmintį sukaupęs ciniškas intelektualas dėdė ir šauni, naivi padūkėlė jo draugė.
Tai moderniosios gotikos romanas, jame klasikinės gotikos atributus – viduramžių pilis su vaiduokliais, magiją – pakeičia į Tvin Pyksą panašūs miesteliai, gūdūs miškai ir raistai, kur gyvena keisti, nesuprantami, pamėkliški žmonės.
Rašytojas daug bendravo su kaimyne ir geriausia drauge Harper Lee, „Nežudyk strazdo giesmininko“ autore. Romane „Kiti balsai, kiti kambariai“ veikėjos Aidabelės paveikslas įkūnija H. Lee asmenybę.

Truman Capote

Truman Capote (Trumenas Kapotė, 1924–1984 m.) – vienas įžymiausių Amerikos rašytojų, kuriam pasaulinę šlovę pelnė romanas „Kiti balsai, kiti kambariai“ („Alma littera“, 2005 m.), apysaka „Pusryčiai pas Tifanį“ („Alma littera“, 2006 m.), romanai „Paprasta žmogžudystė“ (1961 m.) ir „Šaltakraujiškai“ („Šaltu krauju“).
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: