RAKTAS. Vadovėlis I klasei. Antroji knyga

14,19 €
Loading

Naujasis Raktas – šiuolaikiškesnis ir aiškesnis: mokomosios knygos kitaip maketuojamos, iliustruojamos. Rakto medžiaga išgryninama ir sukonkretinama – atsisakoma, kas šių dienų mokiniui per lengva ar per sunku.

Naujame vadovėlyje aprėpiamos visos šešios pasaulio pažinimo sritys, o jų temos integraliai siejamos, kad vaikai pamatytų ne tik platų kontekstą, bet ir suvoktų jų dermę, komponentų tarpusavio ryšius.

Komplekto naujiena – jis skiriamas mokinių pasiekimų diagnostikai. Užduotys padeda mokiniams įsivertinti, pamatyti individualią pažangą, pasitikrinti, pasikartoti išeitas temas. O mokytojui bus lengviau sekti ir fiksuoti mokinių pasiekimus, aptarti juos kartu su tėvais.

Atnaujinto turinio didaktinės nuostatos bus skelbiamos virtualiojoje erdvėje. Čia mokytojai ras ir naudingos medžiagos labai svarbiam mokymosi etapui – refleksijai (mokymuisi apmąstyti, apgalvoti, apsvarstyti).

Rakte atsiranda daugiau internetinių svetainių nuorodų, skirtingų lygių užduočių. Informacinių komunikacinių technologijų (IKT) taikymas per pasaulio pažinimo pamokas skatina šių dienų mokinių aktyvumą, mokymosi motyvaciją, o skirtingos užduotys stiprina pasitikėjimą savimi, padeda mokytojui individualizuoti ir diferencijuoti mokymą.

Atnaujintame komplekte Raktas specifiniai pasaulio pažinimo metodai išlieka tokie pat svarbūs, o bendriesiems gebėjimams ir vertybinėms nuostatoms ugdyti skiriama dar daugiau dėmesio.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), užduočių sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis sąsiuvinis), testai, metodinės rekomendacijos, ilgalaikis planas, trumpalaikis planas.

Šį vadovėlį pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Daugiau informacijos
SKU 000000000003134979
ISBN kodas 9785430057923
EAN kodas 9785430057923
Leidimo metai 2012-11-05
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 72
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą