RAKTAS. Vadovėlis III klasei. Antroji knyga

14,19 €
Loading

Pasaulio pažinimo kursu RAKTAS siekiama:leisti mokiniams pažinti juos supančią gamtinę, socialinę ir kultūrinę tikrovę; skatinti žmogaus ir visuomenės vertybinį santykį su aplinkiniu pasauliu; ugdyti ekologinį sąmoningumą, atsakomybę už poveikį aplinkai; padėti mokiniams suvokti žmonių tarpusavio santykių normas, skatinti (mokyti) juos paisyti gerbūvio ir bendravimo taisyklių; ugdyti sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžius bei įpročius; supažindinti mokinius su doriniais (dorovės, elgesio) ir pilietiniais (tapatumo) principais. Vadovėlio herojai yra 5: 4 vaikai ir dėdė Juozas. Eglė ir Laurynas — miesto mokyklos pirmaklasiai. O Aistė ir Ignas gyvena ir mokosi kaime. Visi jie guvūs, protingi, rimtai žiūrintys į mokymąsi, tačiau jie ir labai skirtingi. Skiriasi jų charakterio ypatybės, pomėgiai, gyvenamoji aplinka ir t. t. Šie personažai pateikia informaciją apie aplinką, gyvenimo realijas. Dėdė Juozas — vyresnės kartos atstovas. Jis išminties ir gyvenimiškos patirties simbolis, gražiai sutariantis su vaikais. Dėdė Juozas jiems pataria, pamoko, atkreipia dėmesį, įspėja.Skyriuose „Gyvename kartu“ akcentuojamas kiekvieno asmens vertingumas, individualumas, puoselėjama dora, sąžiningumas, savarankiškumas, kūrybiškumas, pagarba žmogui, jo darbui, mokoma būti atsakingu bendruomenės nariu.Skyriais „Noriu pažinti gamtą“, „Paslaptingos medžiagos“, „Kaip pažinti aplinką“ siekiama vaiką priartinti prie gamtos, padėti suvokti jos procesus, ugdyti ekologinę kultūrą.Skyriaus „Mano kūnas ir sveikata“ turinys skatina mokinius sveikai ir saugiai gyventi, būti atsakingais už savo ir kitų sveikatą. Vadovėlio dailininkės ASTA VILDŽIŪNAITĖ, RAMINTA ŠTAUDĖ. Trečiosios klasės mokomąjį komplektą RAKTAS, skirtą socialiniam ir gamtamoksliniam ugdymui, sudaro: RAKTAS, atrakinantis visas Pasaulio pažinimo karalystės duris. Vadovėlis III klasei. Pirmoji knygaRAKTAS, atrakinantis visas Pasaulio pažinimo karalystės duris. Vadovėlis III klasei. Antroji knygaRAKTAS, atrakinantis visas Pasaulio pažinimo karalystės duris. III klasės 1-asis užduočių sąsiuvinisRAKTAS, atrakinantis visas Pasaulio pažinimo karalystės duris. III klasės 2-asis užduočių sąsiuvinisRAKTAS, atrakinantis visas Pasaulio pažinimo karalystės duris. III klasės mokytojo knyga .

Šį vadovėlį pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Daugiau informacijos
SKU 000000000001108359
ISBN kodas 4771558105467
EAN kodas 4771558105467
Leidimo metai 2007-11-21
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 80
Originalo kalba Lietuvių
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą