RAKTAS. Vadovėlis IV klasei. Antroji knyga

14,19 €
Loading
IV klasės pasaulio pažinimo mokymo(si) priemonių komplektas skirtas bendrojo lavinimo pradinės mokyklos mokinių socialinio ir gamtamokslinio raštingumo ugdymui. 
 
IV klasės vadovėlis siekia sudominti savo mažuosius skaitytojus. Jo turinį, kaip ir žemesniųjų klasių, lydi 5 personažai: 4 vaikai ir dėdė Juozas. Eglė ir Laurynas — miesto mokyklos trečiaklasiai. O Aistė ir Ignas gyvena ir mokosi kaime. Visi jie guvūs, įdomūs, protingi, rimtai žiūrintys į mokymąsi, tačiau ir labai skirtingi. Skiriasi jų pomėgiai, charakterio bruožai, namų aplinka ir t. t. Per šiuos vaikus pateikiama nauja informacija, supažindinama su viena ar kita tema. Dėdė Juozas — vyresniosios kartos atstovas, išminties ir gyvenimiškos patirties simbolis, gražiai sutariantis su vaikais. Dėdė jiems pataria, pamoko, atkreipia dėmesį, įspėja.
 
RAKTO turinys nėra privalomas — jis gali būti įvairiai interpretuojamas pagal klasės mokinių lygį, pasirengimą, galimybes. Dėl vadovėlio didaktinių ypatumų jį galima ne vienu būdu naudoti pamokoje ir pritaikyti prie skirtingų vaikų poreikių ir interesų.
Komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), užduočių sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis), mokytojo knyga.
 

Šį vadovėlį pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Daugiau informacijos
SKU 000000000001108513
ISBN kodas 9785430050610
EAN kodas 9785430050610
Leidimo metai 2008-11-19
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 80
Originalo kalba Lietuvių
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą