Rengiuosi į mokyklą. Matematika ir vasara (43)

1,59 €
Loading
Tikimės, kad Jūsų vaikas atliko visas pirmųjų trijų knygelių — „Matematika ir ruduo“, „Matematika ir žiema“, „Matematika ir pavasaris“ — užduotis. Jis jau sugeba skaičiuoti iki dešimties kiekiniais ir kelintiniais skaitvardžiais, skiria sudėties ir atimties veiksmus, pagrindines geometrines figūras, moka naudotis rašymo priemone ir kt. Kartu su šia knygele keliaudamas vasaros takais, vaikas įtvirtins skaičių eilės iki dešimties, sudėties ir atimties veiksmų iki dešimties suvokimą, susipažins su antrojo penketo skaičių sandara bei skaičiais iki dvidešimties.
Manome, kad Jūsų mažylis ne tik pasirengė mokytis matematiką pirmoje klasėje, bet ir išmoko stebėti aplinką, suprato, kad matematinės užduotys susijusios su gyvenimu, o tai palengvins suprasti tekstinius uždavinius bei kitas logines užduotis.
Pradedant mokyti, ypač svarbūs pirmieji žingsniai, pirmoji pažintis su nauju, paslaptingu ir intriguojančiu dalyku, vadinamu matematika. Nuo to priklausys visa tolimesnė mokslo eiga, tai lems, ar vaikas matematika domėsis, ar jam seksis, ar šis dalykas liks jam nuobodus, sunkus ir varginantis.
Tai ir turėjo galvoje autorės, rengdamos seriją knygų apie matematiką. Serija tęstinė, ją sudarys keturi sąsiuviniai — „Matematika ir ruduo“, „Matematika ir žiema“, „Matematika ir pavasaris“, „Matematika ir vasara“. Knygelės ugdys vaikų gebėjimus, padės atsiskleisti jų poreikiams bei interesams, skatins kūrybiškumą, formuos matematinius vaizdinius, plės žodyną.
Užduotys kruopščiai parinktos ir pritaikytos būtent priešmokyklinio amžiaus vaikams. Ne mažiau svarbu, kad jos suderintos su metų laikais.
Daugiau informacijos
ISBN kodas 4771558202906
EAN kodas 4771558202906
SKU 000000000003133355
Puslapių skaičius 40
Viršelio tipas Minkštas
Pav. originalo kalba Rengiuosi į mokyklą. Matematika ir vasara (43)
Leidimo metai 2005-01-01
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 28,5x20x0,2
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą