Restoranas visatos pabaigoj

12,59 €
Loading
Ponai ir ponios, visata eg¬zistavo daugiau kaip šimtą septyniasdešimt tūkstančių milijonų milijardų metų ir kiek mažiau nei po pusvalandžio jai ateis ga¬las. Taigi, sveiki atvykę į „Militakį“, restoraną visatos pabaigoje!   
Arturas ir Triša – tiek ir liko iš Žemės gyventojų – drauge su autostopininku Fordu Prefektu, buvusiu galaktikos prezidentu Zafodu Biblbroksu ir paranojišku robotu Marvinu skrieja per visatą ieškodami vietos užkąsti. Prie jų artėja baisieji vogonai. Kaip tik tada Arturui į galvą šauna išmokyti kosminį laivą ruošti gardesnę arbatą... Išskirti laiko ir erdvės toliuose, patyrę stulbinančių nuotykių, herojai vėl susitinka „Militakyje“, kur maistas – tiesiogine šių žodžių prasme – kalba pats už save, o staliuką reikia rezervuoti prieš milijonus metų. Tik iki visatos pabaigos, kuri jau čia pat, dar būtina išsiaiškinti, kas tą visatą valdo.
Tai antroji beprotiškai sėkmingos Douglaso Adamso mokslinės fantastikos knygų serijos „Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ dalis. Iš humoristinio radijo šou gimusi serija sužavėjo milijonus skaitytojų. Rašytojo kūriniai sulaukė daugybės realizacijos formų: tai ir TV laidos, kompiuterinis žaidimas, teatro spektakliai, komiksai, net rankšluosčių serija...

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094273032
ISBN kodas 9786094273032
SKU 000000000002174730
Leidimo metai 2017-11-24
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 216
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 20x13,5x2,4
Leidykla Kitos knygos, UAB
Vertėjas Saulius Repečka

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą