Jūsų krepšelis 0

RIEŠUTAS. Pratybų sąsiuvinis 3 klasei 1 dalis (atnaujinta) (ŠOK) - Jolanta Žvirblienė, Salomėja Žeknienė

Knyga dalyvauja akcijoje

RIEŠUTAS. Pratybų sąsiuvinis 3 klasei 1 dalis (atnaujinta) (ŠOK)

Jolanta Žvirblienė, Salomėja Žeknienė

Kaina: 3,79

Kuriame knygyne yra?

44 p., dvispalv., iliustr., minkštas virš.
29x21x0,2 cm
Leidykla: Šviesa, 2015
ISBN 9785430064594
Prekės kodas 9785430064594

Šis pratybų sąsiuvinis yra serijos „Šok“ matematikos vadovėlio komplekto III klasei RIEŠUTAS dalis.

Vadovėlio komplektas RIEŠUTAS skirtas matematikos mokymuisi III klasėje. Vadovėlis turiniu ir struktūra suderintas su lietuvių kalbos vadovėliu PUPA ir su pasaulio pažinimo vadovėliu GILĖ, sudaromos galimybės tęsti ir toliau plėtoti pradėtą temą, analizuoti bei spręsti problemą keliuose kontekstuose. Prasmingos, mokytis skatinančios matematinės užduotys padeda išsiaiškinti matematines sąvokas ir procedūras, suvokti jų ryšius, taikyti įgytas žinias. Tai — integralus modelis, jungiantis kelių mokomųjų dalykų programas ir suteikiantis didesnes galimybes asmens kompetencijoms ugdyti. Mokymosi priemonių komplekte pateikta medžiaga lengvai integruojama į visų pradinio ugdymo dalykų turinį, tinka taikant įvairius mokymo metodus ir būdus, numato mokytojo ir mokinio sąveiką, lygiavertį bendradarbiavimą. Kiekvienai vadovėlio temai skiriama atitinkamai po 1 pratybų sąsiuvinio puslapį. Sąsiuviniuose gausu įvairaus sudėtingumo užduočių, jų skaičių, apimtį, atlikimo eiliškumą pasirenka pats mokytojas. Mokiniai mokomi įsivertinti atliktas užduotis.

Serijos „Šok“ komplektą RIEŠUTAS III klasei sudaro:
● vadovėlis (1-oji, 2-oji, 3-ioji knyga)
● pratybos (1-asis, 2-asis, 3-iasis sąsiuvinis)
● papildomos užduotys (1-asis, 2-asis, 3-iasis sąsiuvinis)
● testai
● mokytojo knyga

Virtualioje mokymosi aplinkoje „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/) rasite papildomų skaitmeninių garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis, kviečiame peržiūrėti  vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: