RITĖ BITĖ. Vaikų dainelės su kompaktine plokštele

6,99 €
Loading

• SKAMBIOS MELODIJOS!

• NUOTAIKINGI EILĖRAŠČIAI!

• ŠVENTINIS REPERTUARAS SU AKOMPANIMENTU JŪSŲ GRUPĖS AR KLASĖS VAIKAMS KOMPAKTINĖJE PLOKŠTELĖJE!

Ieškote dainelių vaikams? Pabodo seniai išmokti tekstai, melodijos ir daug kartų atliekamos tos pačios senos aranžuotės? Nežinote, kuo pradžiuginti tėvelius vaikų darželio ar pradinukų šventėje? Ši muzikinė knyga praplės Jūsų repertuarą. Džiugios, skambios, vaikams suprantamos ir nuotaikingos dainos tiks ir repeticijoms, ir šventiniams renginiams. Šioje knygoje skaitytojai ir klausytojai ras 14 darželio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams pritaikytų dainelių pagal pačios autorės sukurtus žodžius ir natas. Tai ir lengvai įsimenami tekstai, ir skambios melodijos, nuotaikingos iliustracijos, linksmi eilėraštukai, ir natos. Knygą papildo kompaktinė plokštelė. Joje įrašytos vaikų kūrybinio meninio ugdymo studijos „Ritė Bitė“ dainininkų įdainuotos dainos. Be įdainuotų įrašų, rasite ir akompanimento versijas. Taigi net jeigu neturite akompanuojančio instrumento, Jūsų mažieji dainininkai galės tapti tikromis scenos žvaigždėmis šeimos šventėse ar meniniuose renginiuose. Jie dainuos pagal garso takelį!

Šios knygos tekstų ir muzikos autorė Inga Šeduikienė daug metų dirba su ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikais Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykloje bei vaikų meninio kūrybinio ugdymo studijoje „Ritė Bitė“. Iliustracijas kūrė talentinga dailininkė Edita Suchockytė.

Dainelių rinkinys „Ritė Bitė“ puiki dovana visiems, neabejingiems mažųjų meniniam ugdymui, muzikinio skonio formavimui ir kūrybiškam laiko leidimui. Dainuokite kartu su studijos „Ritė Bitė“ atlikėjais!

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430061944
SKU 000000000003135318
EAN kodas 9785430061944
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2013-04-25
Puslapių skaičius 36
Formatas 21,9x21,9x0,2
Leidykla Šviesa