Saldžiai kartu

9,29 €
Loading

Rašytoja Colleen McCullough (Kolin Makalou; g. 1937 m.) – viena žymiausių visų laikų australių. Rašytoja nepaprastai produktyvi ir įvairiapusiška, jai paklūsta kiekvienas žanras. Į lietuvių kalbą jau išversta 10 jos knygų. “Saldžiai kartu” – pasakojimas apie tą patį laikotarpį, kuriam skirti ir garsieji “Erškėčių paukščiai”. Tai XX a. trečiojo dešimtmečio Australija. Didžioji depresija, ekonominė krizė, išankstinės nuostatos ir draudimai... Tačiau ką tai reiškia išskirtinėms moterims, trokštančioms ne tik meilės ir šeimos, bet ir profesijos?


Tai epinė romantinė istorija apie dvi dvynių poras: pastoriaus Latimerio dukras Edą ir Greisę, Gabaną ir Kitę. Jos nepaprastai artimos viena kitai – taip, kaip tai įmanoma tik tarp dvynių. Jos panašios viena į kitą, tačiau drauge ir nepaprastai skirtingos – išore, o ypač charakteriu. Jų svajonės apie ateitį skiriasi, tačiau visoms svarbiausia ištrūkti iš motinos valdžios. Todėl jos ryžtasi negirdėtam dalykui – visos keturios seserys Latimer tampa slaugytojomis Korundo, nedidelio Australijos miestelio, ligoninėje.


Taip prasideda jų kelias į gyvenimą. Tiksliau, keturi skirtingi keliai. Atkakli, gabi ir šmaikšti Eda svajoja tapti gydytoja, jausminga ir glebi Greisė ieško vyro, su kuriuo jaustųsi saugi, darbšti ir reikli Gabana vėliau taps nepakeičiama vyresniąja medicinos seserimi, o gražuolė Kitė, kuriai grožis neteikia jokio džiaugsmo, jaučiasi rami ir saugi, slaugydama vaikus, – kol nesutinka Čarlzo, į jos gyvenimą atnešiančio sumaištį…


Kiekviena sesuo turi pasirinkti, kaip gyventi, kad širdyje tilptų ir  meilė, ir vaikai, ir karjera, – ir kiekvieną kartą tenka gyventi su savo sprendimų pasekmėmis: ir graudžiomis, ir teikiančiomis laimę. Saldžiai karčiomis, kaip ir pats gyvenimas.


“Saldžiai kartu” – vienas puikių Colleen McCullough romanų, kuriame XX a. pradžios Australijos istorija virsta keturių moterų gyvenimo, meilės ir brandos istorijomis.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094660825
EAN kodas 9786094660825
SKU 000000000002160917
Puslapių skaičius 472
Pav. originalo kalba BITTERSWEET
Leidimo metai 2015-02-05
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 22,1x15,3x3,8
Leidykla Tyto alba UAB
Vertėjas Kristina Miliūnienė