ŠALTINIS. Vadovėlis III klasei. Ketvirtoji knyga. Pritaikyta specialiųjų poreikių mokiniams

2,02 €
Loading
Lietuvių kalbos vadovėlio III klasei ketvirtoji knyga. Vadovėlį sudaro keturios knygos.
 
Pritaikė Sofija Četyrkovskienė, Loreta Martišiūtė.
Konsultavo surdopedagogė-ekspertė Loreta Barzdonytė-Morkevičienė.
Iliustravo Taida Balčiūnaitė.
 
 
III klasės Šaltinis S pritaikytas bendrojo lavinimo mokykloje besimokantiems specialiųjų poreikių vaikams: turintiems vidutinių klausos, intelekto, kalbos ir komunikacijos, specifinių pažinimo, somatinių bei neurologinių, kompleksinių sutrikimų.
Pradinių klasių mokytojai, logopedai, specialieji pedagogai, surdopedagogai vadovėliu galės remtis ne tik per pamokas, bet ir dirbdami su vaikais individualiai per specialiąsias tarties, kalbos ir klausos lavinimo pratybas.
Vadovėlis rengtas atsižvelgiant į švedų mokslininkų rekomendacijas, kurių esmė — orientuotis į vaiko galimybes, bet ne į tai, ko jis negali. Todėl iš esmės laikytasi švedų vadovėlių pritaikymo specialiųjų poreikių vaikams modelio, jų sukurto inkliuzinio ugdymo koncepcijos. Vaikų specialiesiems poreikiams pritaikyti vadovėlio tekstai, užduotys, pateikta mokomoji medžiaga specialiosioms pratyboms, taikomi universaliausi, specialiųjų pedagogų dažniausiai vartojami ir efektyvūs kalbos ugdymo ir skaitymo metodai. Specialiųjų poreikių vaikams užduotys pateikiamos jiems prieinamais būdais. Šaltinio S knygos gale pateikiami „Mokytojo puslapiai“. Juose siūloma metodinių idėjų, praktinių patarimų, darbo būdų.
 
Daugiau informacijos
ISBN kodas 4771558106044
EAN kodas 4771558106044
SKU 000000000001108398
Puslapių skaičius 112
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2007-11-26
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 20x28,5x0,5
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą