- 15%
- 15%

Santechniko vadovas. 2-as papildytas leidimas

42,49 €
Registruokitės ir sutaupykite 7,50 € (15%)
49,99 €
Loading
Papildytoje ir atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendimai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje. Skaitytojas čia ras išsamią informaciją apie šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemas, inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo praktinių patarimų. Knygoje pateikiama detali informacija apie nuotekų ir vandens šalinimo sistemas, naudojant tipinius konstrukcinius mazgus, skaičiavimo formules bei montavimo schemas. Leidinys papildytas Santechnikos terminų žodynu 6 kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių. 

Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energinių išteklių taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms, moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo neeksploatuojamų ir eksploatuojamų plokščiųjų stogų, terasų.

Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendimai. 
Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai bei kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės atnaujinti savo žinias santechnikos srityje ir pritaikyti jas savo kasdieniniame darbe bei ugdymo procese. 

Knygos autoriai dėkoja Vilniaus Gedimino technikos universitetui, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacijai, Norvegijos santechnikų asociacijai, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrui bei visiems lyderiaujantiems santechnikos įrenginių, šildymo, nuotekų ir vandentiekio sistemų gamintojams už pagalbą rengiant mokomąją praktinę knygą „Santechniko vadovas“.  

Alfredas Packevičius, Saulius Šalna 

Daugiau informacijos
SKU 000000000004143562
EAN kodas 9786098270068
ISBN kodas 9786098270068
Leidimo metai 2021-08-24
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Originalo kalba Lietuvių
Puslapių skaičius 576
Formatas 25x17,5x3
Leidykla Supernamai

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą