Jūsų krepšelis 0

Sapiens: Glausta žmonijos istorija - Yuval Noah Harari

Knyga dalyvauja akcijoje

Sapiens: Glausta žmonijos istorija

Yuval Noah Harari

Kaina: 16,79

Išparduota

kietas virš.
Leidykla: Kitos knygos, UAB, 2016
ISBN 9786094272486
Prekės kodas 9786094272486

Prieš 100 tūkstantmečių žeme vaikščiojo bent šešios žmonių rūšys, viena iš kurių šiandien vadinama Homo sapiens. Šios rūšies atstovai buvo gyvūnai, aplinką veikę ne daugiau nei gorilos, jonvabaliai ar medūzos.


Tačiau prieš 70 tūkstančių metų prasidėjo procesas, kurį šiandien vadiname kognityvine revoliucija. Atsitiktinė genų mutacija pakeitė Homo sapiens smegenų neuronų jungtis ir pavertė mus aplinką niokojančiais Žemės šeimininkais.


Kaip mūsų rūšiai pavyko užkariauti pasaulį? Kada ir kodėl atsirado religijos, valstybės ir pinigai? Kaip kūrėsi ir žlugo karalystės, miestai ir imperijos? Kaip mokslas ir kapitalizmas tapo dominuojančiomis religijomis? Ar žmonės atsispirs pagundai save tobulinti ir netaps kiborgais?


Y. Harari knygoje „Sapiens“ nuosekliai, glaustai ir itin žaismingai pasakojama, kokią įtaką žmonijai padarė trys svarbios revoliucijos: minėtoji kognityvinė, prieš 12 000 metų kilusi žemės ūkio ir vos prieš 500 metų prasidėjusi mokslo revoliucija. Drąsios ir provokuojančios autoriaus įžvalgos, grįstos giliomis biologijos, antropologijos, paleontol-ogijos, istorijos ir ekonomikos mokslų žiniomis, radikaliai keičia daugelį nusistovėjusių sampratų apie pasaulį.

„Akrobatiniai intelekto ir logikos kūlvirsčiai tiesiog gniaužia kvapą.“ John Carey, „The Sunday Times“

„Provokuojanti mūsų civilizacijos istorija su eretiško mąstymo ir netikėtų faktų pagardais.“ John Grey, „Financial Times“

„SAPIENS autorius neria į mūsų kaip gyvūnų rūšies istoriją, kad padėtų susivokti, kokie esame ir kaip tokie tapome.“ Dan Ariely
 
„Linksmas ir žavus žvilgsnis į ankstyvąją žmonijos istoriją. Rekomenduoju.“ Bill Gates

Naujausi | Geriausi

Rasa
Pati geriausia knyga!

0 Pritariu Nepritariu

Veronika
Nepatiko, nepateisino lūkesčių.

-2 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: