Saros veidas

7,03 €
Loading

Atvirumu garsėjantis Melvinas Burgessas ir šioje knygoje  lieka ištikimas seksualumo, asmenybės sutrikimo ir kūno žalojimo temoms. Šįkart jis pasirenka pasakotojo vaidmenį ir pasakoja gražuolės paauglės Saros, dėl nesuprantamų priežasčių nekenčiančios savo veido ir kūno, istoriją.

...Hytas buvo žvaigždė, ir tai vienas iš faktorių, sukėlusių visuotinį susidomėjimą šia istorija - jo veidas buvo bene žinomiausias pasaulyje. Apie jį kalbėta daug metų, deja, labiausiai jį išgarsino keisti nusikaltimai ir tragiška pabaiga.

Saros atvejis kitoks. Ji atsiranda kaip paslaptinga figūra, be jokio paaiškinimo. Jos nenoras, o gal ir negalėjimas kalbėti sukėlė daugybę spėlionių, tačiau jos viltys, svajonės ir siaubingas vaidmuo šioje istorijoje taip ir liko paslaptimi. Ko ji siekė? Ar ji viską žinojo, ar tiesiog tapo Hyto ir jo chirurgo Veilando Kėjaus nekalta auka? Šios knygos tikslas - daugiau papasakoti apie pačią merginą.

Aš - rašytojas, dirbantis žurnalisto darbą, mano uždavinys - aprašyti, ką visi manė, jautė, jų elgesio motyvaciją, tiesiog atkurti įvykių eigą. Tiesą sakant, baisiai sunku perprasti, kas dedasi žmonių širdyse.

....Įvairiems žmonėms ji (Sara) pateikė skirtingas istorijos versijas, tarsi norėdama, kad tikrąją Sarą užgožtų legendinė Sara. Galbūt tai ir yra jos tragedijos priežastis.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955385585
ISBN kodas 9789955385585
SKU 000000000001105558
Leidimo metai 2010-02-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 216
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Sarah's face
Formatas 10,5x16,5x1,5
Leidykla Alma littera
Vertėjas Rūta Razmaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą