Sekso džiaugsmas

12,65 €
Vaizdingumu, laisve ir įdomumu „Sekso džiaugsmui“ neprilygsta joks leidinys apie lytį ir mylėjimąsi. Pasirodžiusi 1972 m., knyga iškart tapo perkama ir iki šiol žavi aptariamomis temomis, detalėmis, ramiu ir smagiu pasakojimo stiliumi. Gausiai iliustruotos, žaismingumu trykštančios knygos visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 8 milijonai egzempliorių. Šis naujas patogaus formato leidimas yra atnaujintas ir papildytas.
Apie seksą Comfortas kalba linksmai, bet autoritetingai. Pirmojoje tikrai brandžioje informacinėje knygoje "Sekso džiaugsmas" sekso ir sveikatos tema nagrinėjama atsižvelgiant į AIDS grėsmę, pabrėžiama laimingo, ramaus lytinio gyvenimo svarba.
Tai knyga tiems, kurie nori praturtinti ir paįvairinti savo lytinį gyvenimą. Skaitytoją traukia puikios iliustracijos, atviras ir intymus pasakojimas.
Šiuolaikinio sekso vadovo autorius dr. Alexas Comfortas buvo vienas geriausių pasaulyje šios srities žinovų. Jį išgarsino atviri rašiniai apie meilę ir seksą.
Gerontologijos tyrimų pradininkas, vienas kovos už branduolinį nusiginklavimą iniciatorių, anarchistas, socialinis apžvalgininkas, romanistas ir poetas Alexas Comfortas parašė daugiau nei 50 knygų ir daugybę mokslinių straipsnių. Geriausiai žinomos jo knygos - "Sekso džiaugsmas" ir "Daugiau sekso džiaugsmo". Comfortas vadovavo Londono universiteto koledžo gerontologijos tyrimams, skaitė paskaitas Stanfordo universiteto Psichiatrijos katedroje, dirbo profesoriumi adjunktu Kalifornijos universiteto Neuropsichiatrijos institute Los Andžele, buvo Karališkosios medicinos bendrijos narys ir Amerikos psichiatrų asociacijos asocijuotasis narys. Mirė 2000 m. kovo mėn. sulaukęs aštuoniasdešimties.
 

 

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9955082992
EAN kodas 9789955082996
SKU 000000000001100300
Puslapių skaičius 223
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba The Joy Of Sex
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 9,5x20
Leidykla Alma littera
Vertėjas Margarita Bautrėnienė, Rita Vidugirienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą