Senos paslaptys

14,99 €
Loading

Vienos populiariausių airių rašytojų Cathy Kelly (Ketės Keli) romanai lyginami su Santos Montefiore, bestselerio „Sodininkas iš Prancūzijos“ autorės, knygomis. Rašytoja – puiki psichologė ir žmonių santykių žinovė. Jos pasakojamos istorijos paperka tikroviškumu, o veikėjai – panašumu į mus pačius: jie pakliūva į sudėtingas situacijas, jiems tenka spręsti daug keblumų, iškylančių bendraujant su artimais žmonėmis. Tačiau rašytoja tiki – svarbiausia neprarasti vilties ir nenuleisti rankų, o tada laimė vėl sugrįš.

Knygoje „Senos paslaptys“ – kelių jaukioje Dublino gatvelėje gyvenančių moterų istorijos. Kaimynystėje gyvenančios Kristė, Fėja ir Magė ilgai saugojo savo paslaptis, o kai mažiausiai tikėjosi, jos ėmė veržtis į dienos šviesą. Paslaptims aiškėjant, Fėjai, Magei ir Kristei teks stoti į akistatą su jaunystės klaidomis, prisivijusiomis praeities nuoskaudomis ir pačiu netinkamiausiu metu apie save priminusia meile. Tačiau susidūrusias su rūpesčiais jas lydės brangiausia – viena kitos draugystė ir parama.

 

 

Prieš pradėdama rašyti knygas Cathy Kelly dirbo žurnaliste. Visi jos romanai pateko į perkamiausių knygų sąrašus. Rašytoja yra ir UNICEF ambasadorė Airijoje. Su vyru ir dviem sūnumis gyvena Viklou.

Daugiau apie autorę ir jos kūrybą galima sužinoti apsilankius svetainėse www.cathykelly.com, „Twitter“ (@CathyKellyBooks) ir „Facebook“ (www.facebook.com/cathykellybooks).

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090116197
SKU 000000000001109768
ISBN kodas 9786090116197
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2014-10-10
Puslapių skaičius 480
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Past Secrets
Formatas 24x15,4x4
Leidykla Alma littera
Vertėjas Gražina Matukevičienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą