Septyni tiesos šydai

12,16 €
Loading

Šydas - tai jėga, kurios veikiami mes suvokiame pasaulį, kitus žmones ir pačius save. Dažnai šis suvokimas visiškai neatitinka tikrovės. Maža to, pasitaiko situacijų, kai ši jėga verčia mus reaguoti taip tiksliai ir aiškiai, lyg kažkokia nematoma būtybė mūsų viduje būtų nuspaudusi programos mygtuką. Bestselerių autorius Riūdigeris Šachė pasakoja apie septynias jėgas, lyg šydu uždengiančias nuo mūsų tiesą, ir nurodo būdus, kaip išsilaisvinti iš stereotipų, baimių, vidinių konfliktų bei saviapgaulės.

Neprireiks jokių ypatingų pastangų, gal tik savistabos akimirkų, kurios padės atpažinti šias jėgas savyje, jas fiksuoti ir tiesiog leisti joms ten būti. Sąmoningai suvokdami, kas vyksta, jūs tapsite laisvi ir galėsite tvarkytis savo gyvenimą taip, kaip trokštate.

Šioje nuostabioje pažintinėje kelionėje atskleisite savo gyvenimo paslaptis.

 Kelias į tiesos pažinimą veda per septynias iliuzijas. Jos - lyg šydai, nuo mūsų slepiantys esmę. Supratus tų šydų reikšmę ir juos nusimetus gyventi tampa daug paprasčiau ir prasmingiau: išsisprendžia konfliktai, pagerėja asmeniniai santykiai, atsiranda vidinė pusiausvyra ir ramybė. Kartu su autoriumi žengę septynis žingsnius, išsivaduosite iš iliuzijų ir pasieksite vidinę laisvę. Pažinęs gydančiąją tiesos galią žmogus išmoks vis labiau mylėti save ir kitus.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955386643
SKU 000000000001105802
ISBN kodas 9789955386643
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2010-06-01
Puslapių skaičius 200
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Vokiečių
Pav. originalo kalba Die 7 schleier vor der wahrheit
Formatas 14,7x18,8x1,8
Leidykla Alma littera
Vertėjas Roma Reda Ptakauskienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą