- 25%
- 25%

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete

Mano įvertinimas:
100% of 100
13,49 €
Registruokitės ir sutaupykite 4,50 € (25%)
17,99 €
Loading
Iš esmės ši knyga apie meilę. Dirbdama psichoterapinį darbą atradau dėsningumą: kiek žmogus geba mylėti ir kiek yra kitų mylimas, tiek jis ir sveikas.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio Gyvoji psichologija  ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje. 

Knyga „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ skiriama tiems, kas plačiau žvelgia į save ir kitus, nepaviršutiniškai vertina psichologines problemas, domisi sielogyda, psichoterapija ir jų sąsajomis, dvasine psichologinių problemų kilme ir įvairesniais sveikimo būdais.  

Mintis rašyti knygą autorei kilo susidūrus su psichoterapiniam gy¬dymui nepasiduodančiais žmonių negalavimais. Kad ir kokia pažanga būtų pasiekta, vidinio nelaimingumo šaltinis likdavo nepaliestas, kažkas neleisdavo atsiverti gyvenimo džiaugsmui. Kas tas „kažkas“? Gal žmogus apskritai negali būti laimingas? Nejaugi jis turi būti vidutiniškai patenkintas, drungnai mylintis arba vos vos ir tik kartais ramus... 

Ieškodama atsakymų, susitelkiau į sielos ligas, įvairiuose šaltiniuose vadinamas charakterio ydomis ar silpnybėmis, o krikščionybėje – nuodėmėmis. Man ši krikščioniškos teologijos sąvoka tiko labiausiai, todėl ir ėmiausi rašyti apie nuodėmes kaip apie gilumines psichologinių negalavimų priežastis. 
(Lina Vėželienė)  

Knygoje išsamiai, vaizdingai ir sąmojingai, pagyvindama pasakojimais psichologo kabinete, cituodama žymius psichologus, filosofus ir dvasinius mokytojus, autorė nagrinėja septynių sielos ligų apraiškas ir neprimygtinai pataria, kaip įveikti dvasinius sunkumus, baimes ir atsiverti tikram ir sveikam gyvenimui. 

Daugiau informacijos
SKU 000000000002176457
Knygos formatas Popierinė knyga
ISBN kodas 9786094663116
EAN kodas 9786094663116
Leidimo metai 2018-05-17
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Dvispalvis
Puslapių skaičius 392
Formatas 22,1x15,7x2,5
Leidykla Tyto alba UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
(Atsiliepimas 1)

Visi komentarai

    More reviews ()