Šešėlio efektas

7,79 €
Loading

Remdamiesi C. G. Jungo  archetipų teorija ir ilgamete praktinio darbo su žmogaus šešėliu patirtimi, autoriai atskleidžia, kaip priklausome nuo iš sąmonės išstumtų savojo aš aspektų ir kaip vidinėje tamsoje galime atrasti naujų galimybių lobius.

Deepakas Chopra, Debbie Ford ir Marianne Williamson – pasaulyje pripažinti dvasiniai mokytojai – kartu dalijasi savo žiniomis apie vieną didžiausių kliūčių kelyje į laimę – apie vidinį šešėlį. Šešėlį turime  kiekvienas. Tai neatsiejama mūsų dalis, ir pasirodo jis kasdien: įtūžus ant pavėlavusio draugo, supykus ant niekuo dėtų vaikų ar priekaištaujant tėvams... Užuot bėgę nuo savęs, turime susitaikyti su dualistine prigimtimi, nes šešėlyje glūdi galimybė tobulėti.

Knygoje aprašytas darbas su šešėliu yra šis tas daugiau nei psichologinis procesas ar proto žaismas. Tai patikimas problemų sprendimo būdas, gyvenimą keičianti kelionė, pranokstanti bet kokią psichologinę teoriją, nes šešėlis čia nagrinėjamas kaip dvasinė realija, su kuria kiekvienas turime susidurti, kad galėtume gyventi visavertį gyvenimą.

Pirmoje dalyje Deepakas Chopra išsamiai apžvelgia dvilypę žmogaus prigimtį ir pataria, kaip tapti vientisiems. Kūno ir sielos gydymo pradininko D. Chopros mokymas pakeitė tūkstančių gyvenimą. Antroje dalyje, remdamasi 15 metų mokymo apie šešėlio raidą ir konsultavimo patirtimi visame pasaulyje, Debbie Ford suprantamai ir išsamiai nagrinėja šešėlio atsiradimą, jo apraiškas kasdieniniame gyvenime ir pataria, kaip susigrąžinti prigimtinę laisvę ir galią.
Trečioje dalyje Marianne Williamson raiškiai atskleidžia šešėlio ir sielos sąsają.

Pagal knygą „Šešėlio efektas“ sukurtas to paties pavadinimo dokumentinis filmas buvo pripažintas prestižiniuose festivaliuose ir paskelbtas vienu svarbiausių dešimtmečio filmų.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9785415021864
ISBN kodas 9785415021864
SKU 000000000002111382
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 224
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 14x21x3
Leidykla Leidykla Vaga UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą