Sielų biblioteka „Ypatingų vaikų namų“ tęsinys

17,29 €
Loading

Be galo neįprasta ir jaudinanti Džeikobo Portmano istorija pasieks aukščiausią įtampos tašką paskutinėje trilogijos dalyje – „Sielų bibliotekoje“. Čia visiems laikams bus nuspręsta ypatingųjų pasaulio ateitis.

Džeikobo laukia nelengva užduotis. Norėdamas išgelbėti savo ypatinguosius draugus, uždarytus stipriai saugomoje tvirtovėje, jis turės keliauti į patį vargingiausią Viktorijos laikų Anglijos lūšnyną. Kelionėje jam padės atrasta nauja didžiulė galia ir bendražygiai – Ema Blum, mergina, mokanti savo rankose įžiebti ugnį, ir Edisonas Makhenris, šuo, galintis užuosti pradingusius vaikus.

Kaip ir ankstesnės trilogijos dalys, „Sielų biblioteka“ yra unikalus skaitinys, kuriame žadą atimanti fantastika supinta su niekad anksčiau nepublikuotomis senovinėmis nuotraukomis.

 

Ransomas Riggsas užaugo Floridoje, bet dabar gyvena ypatingųjų vaikų krašte – Los Andžele. Vaikystėje buvo reguliariai maitinamas vaiduoklių istorijomis ir britų komedijomis, o tai turbūt paaiškina, kodėl jo knygos būtent tokios, kokios yra. Yra net didesnė už nulį tikimybė, kad jis kaip tik dabar tavo namuose ir iš palovio stebi tave. (Gali patikrinti. Mes palauksim.) Jei ne, bet kada gali rasti jį tviteryje: @ransomriggs.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090124130
SKU 000000000001110459
ISBN kodas 9786090124130
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2016-07-22
Puslapių skaičius 480
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Library of Souls (Miss Peregrine’s Peculiar Children #3)
Formatas 21,3x14,3x3,5
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vytautas Čepliejus

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą