Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga

15,25 €
Loading

Daugiau kaip 125 skanūs, gyvenimą keičiantys augalinių valgių receptai

Dr. Caldwello B. Esselstyno, Jr., Širdies ligos prevencija ir išgydymas, paremtas dvidešimties metų mitybos tyrimu, metė iššūkį tradicinei kardiologijai, nes įrodė, kad mityba augaliniu maistu, be riebalų ir riešutų, ne tik gali užkirsti kelią ir sustabdyti širdies ligos raidą, bet ir ją išgydyti. Šimtai tūkstančių skaitytojų pakeitė savo gyvenimą ir išgirdo žinią, pagal kurią Esselstynų šeima gyvena metų metus: jūsų sveikata yra jūsų pačių rankose ir tai, ką jūs valgote, iš tikrųjų yra svarbu.
Motinos Ann ir dukros Jane Esselstynų komanda turi dešimtmečių patirtį, kaip kurti skanius bei sveikus receptus ir savo šeimai, ir daugeliui dr. Esselstyno dėkingų pacientų. Dabar jos sujungė savo patirtį ir pasiūlė valgių knygą, dr. Esselstyno novatoriško bestselerio pagalbininkę, su daugiau kaip 125 nesudėtingais ir gardžiais receptais, puoselėjančiais širdį ir apskritai sveikatą. Nuo greitų ir paprastų patiekalų kaip Greitieji makaronai su žalumynais ir skanūs Netvarkingi Joe iki viliojančių desertų kaip firminis Lapinių kopūstų kale tortas su mėlynių glajumi ar Šaldyti mėtiniai šokolado rutuliukai, šie receptai suteiks galios atgauti savo sveikatą ir atrasti augalinės mitybos malonumų.

„Nuo vaikystės man buvo įkalta litanija „valgyk savo daržoves“, kartais tikrąja to žodžio prasme. Po šešiasdešimt ketverių metų sutikau Esselstynus, o jie teigia: „Valgyk savo daržoves, bet žalias arba keptas be aliejaus!“ KĄ?! Bet aš tai išmėginau. Tikrai nuostabu, kokio iš tikrųjų skonio yra maistas, kuris jau man patiko. Dar nuostabiau – kiek augalinio maisto patiekalų galima pagaminti. Nekalbėsiu apie milžinišką poveikį savo sveikatai, bet paminėsiu, kad numečiau 14 kilogramų ir susilaukiau begalės komplimentų, tad esu labai laimingas. Tikiuosi, pasigaminsite vieną iš šių receptų ir tiesiog atversite duris. Garantuoju, kad jų jau nebeužversite!“ – SAMUEL L. JACKSON

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955739531
ISBN kodas 9789955739531
SKU 000000000002161346
Leidimo metai 2015-02-17
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 288
Spalvingumas Spalvotas
Pav. originalo kalba Prevent and Reverse Heart Disease Cookbook
Formatas 23,2x18,7x1,7
Leidykla CHARIBDĖ, UAB
Vertėjas Darius Kubilius, Gražina Slivinskienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą