Jūsų krepšelis 0

Skaitmeninė fotografija 4 dalis - Scott Kelby

Knyga dalyvauja akcijoje

Skaitmeninė fotografija 4 dalis

Digital Photography Part 4 Scott Kelby

Kaina: 13,39

Išparduota

Iš anglų k. vertė Saulius Pakrijauskas
224 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
21x17x1,2 cm
Leidykla: Kitos knygos, UAB, 2012
ISBN 9786094270833
Prekės kodas 9786094270833

Scottas Kelby grįžta su milžiniško populiarumo sulaukusios serijos tęsiniu: ketvirtąja „Skaitmeninės fotografijos“ knyga, kuri prasideda ten, kur baigėsi trečioji. Čia rasite dar daugiau „Aha, štai kaip jie tai padaro“ pobūdžio konkrečių patarimų be jokio techninio žargono – jais, jei tik norit sukurti dar geresnių nuotraukų, galite drąsiai naudotis jau dabar.

Šios knygos įvadas išties nuostabus. Štai ką rašo Skottas: „Tarkim mes kartu išėjome pafotografuoti ir jūs atsisukęs paklausiate: „Klausyk, Scottai, jei noriu, kad šviesa būtų švelni ir maloni, kokiu atstumu turėčiau pastatyti šviesdėžę?“, tai aš nepulčiau porinti apie apšvietimo koeficientus ar blyksčių priedus. Jeigu mes tikrai taip kalbėtumėmės, tiesiog patarčiau: „Padėk ją kiek galima arčiau modelio, bet taip, kad jos nebūtų matyti kadre.“ Tokia yra ši knyga: aš su jumis keliauju fotografuoti ir atsakinėju į klausimus, dalijuosi patarimais ir paslaptimis, kurių išmokau, tarsi būtumėte mano bičiulis – be jokių techninių įmantrybių ir fotografijos terminų.“

Kiekviename puslapyje aptariamas vienas konkretus sprendimas, kaip patobulinti nuotrauką. Kaskart, atsivertę naują puslapį, sužinosite vis apie kitą profų naudojamą nustatymą, įrankį ar gudrybę, kurie jums padės mėgėjiškas nuotraukas paversti galerijų vertais atspaudais. Jeigu jums nusibodo kepti „neprastus“ kadrus ar vartyti fotografijos žurnalus laužant galvą, kodėl jūsų nuotraukos atrodo kur kas prasčiau, tada ši knyga skirta jums.

Scottas Kelby yra populiariausias pasaulyje knygų apie fotografiją autorius, žurnalo Photoshop User žurnalo redaktorius ir leidėjas, Nacionalinės Photoshop profesionalų asociacijos (NAPP) prezidentas. Jis yra vienas iš itin aukštą įvertinimą pelniusios Photoshop User TV ir savaitinės internetinės laidos The Grid vedėjų, taip pat visame pasaulyje veda skaitmeninės fotografijos seminarus. Scottas yra gavęs daugybę apdovanojimų ir parašęs daugiau nei penkiasdešimt knygų, tokių kaip The Adobe Photoshop Book for Digital Photographers, The Adobe Photoshop Lightroom Book for Digital Photographers ir Light It, Shoot It, Retouch It: Learn Step by Step How to Go from Empty Studio to Finished Image.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
 

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: