Jūsų krepšelis 0

Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis - Anželika Liauškaitė, Modesta Žukauskaitė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis

Anželika Liauškaitė, Modesta Žukauskaitė

Kaina: 10,49

Kuriame knygyne yra?

232 p., spalv., iliustr., kietas virš.
22,2x15x1,7 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090121368
Prekės kodas 9786090121368

„Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ – šiuolaikišku ir originaliu stiliumi parašytas sveiko gyvenimo būdo vadovas, skirtas tam, kad skaitytojos dar paprasčiau įsisavintų lieknėjimo ypatumus ar naujus įpročius. Atvirai ir įkvepiančiai aprašyti Smiltės išgyvenimai padės įsijausti į bjauriojo ančiuko virtimo gulbe kasdienybę, kuri kiekvienai pokyčių siekiančiai moteriai yra vis kitokia, tačiau tuo pačiu pilna panašių emocijų ir asmeninių išgyvenimų.

Atnaujintas leidinys pasipildė keturiais naujais skyriais, kuriuose tęsiasi nepakartojama Smiltės meilės, kūno tobulinimo ir išgarsėjimo istorija su dar daugiau motyvacijos ir žinių apie tinkamą lieknėjimą. Knygoje rasite ir tikras moterų iš įvairiausių Lietuvos kampelių lieknėjimo patirtis.

Jeigu ieškote motyvacijos pradėti sveikai gyventi čia ir dabar – galite būti ramūs, nes stebuklų lazdelę jau laikote savo rankose. Slapto dienoraščio tikslas – užkrėsti noru nebeatidėlioti ir nuo šiandien padaryti viską, kas įmanoma, kad pasiektumėte savo grožio idealą ir stulbinančiais rezultatais priblokštumėte aplinkinius.

 

 

Anželika Liauškaitė

Modesta Žukauskaitė

Lietuviško bestselerio „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ autorė. Prieš tapdama rašytoja, Modesta Žukauskaitė dirbo verslo srityje, kosmetikos pardavimuose, tačiau prisipažįsta, kad ją visuomet žavėjo lieknėjimo kultūra – vedina noro padėti kitiems žmonėms pasiekti mažesnio kūno svorio, autorė buvo įkūrusi lieknėjimo klubą, kuriame padėdavo žmonėms sulieknėti ir prekiaudavo lieknėjimui skirtais produktais, vėliau pradėjo išsamiau domėtis sveika mityba ir gyvenimo būdu, o kuriam laikui persikėlusi gyventi į Rusijoje pradėjo rašyti savo pirmąją knygą „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“, kuri sužavėjo tūkstančius sulieknėti norinčių merginų ir moterų ir per savaitę tapo bestseleriu. Autorė neslepia, kad tokia romano sėkmė jai buvo netikėta, tačiau įkvėpė ją parašyti ir antrąją knygą „Slaptomanė. Darbo knyga“, kuri jau taip pat yra pažįstama Lietuvos skaitytojoms. Dabar Modesta Žukauskaitė dirba projekto „4D pasaulis“ plėtros direktore bei mitybos ir svorio kontrolės konsultante.
Modesta Žukauskaitė teigia sudariusi sąrašą svarbiausių lieknos merginos įpročių – jais ir kitais patarimais norinčioms sulieknėti dalijasi savo knygose „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ ir „Slaptomanė. Darbo knyga“.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: