Slaptosios Fudži kalno perspektyvos

16,29 €
Loading
Ar esate pasirengę patirti tokią realybę, kurioje praktikavo senovės Indijos magai ir asketai prieš du su puse tūkstančio metų? 
Tai siūlantis startuolis „Fuji Experiences“ veikia ne Silikono slėnyje, o Rusijoje, kur reikalavimai naujam verslui kur kas griežtesni. Žmones, pajėgiančius finansuoti naują projektą, gali suskaičiuoti ant pirštų.
Tačiau ši knyga – ne vien apie Rusijos startuolių problemas. Tai savotiška šiuolaikinė „Iliada“, pasakojanti apie ilgą ir kankinamai sunkų rusų oligarchų grįžimą namo. O kur dar griebianti už širdies moteriškos sėkmės istorija...
Čia pirmą kartą pasaulinėje literatūroje atskleidžiamos ezoterinės mezoamerikietiškojo feminizmo praktikos. Paliečiami ir kai kurie įdomūs klasikinės budistų meditacijos aspektai.
Knygos veikėjai – dinamiški mūsų amžininkai: socialiai atsakingi verslininkai, alcheminiai transgenderiai, vieniši pavargę žmonės, iš kurių kapitalizmas iščiulpia paskutinį kraują, startuoliai avantiūristai iš Skolkovo, budistų vienuoliai mediatoriai, juodosios lesbietės.
Kai kuriuose skaitytojas galbūt atpažins ir save... 
#daugLaukeTakelių #skolkovoSailingTeam #jauNeOligarchija #brainPorn #茶 #jhanas #samatha #vipassana #lasNuevasCazadoras #pussyhook #sankcijos #amandaLizard #dzyyng #empowerWomen #embraceDiversity #vienTikTiesa
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094443039
ISBN kodas 9786094443039
SKU 000000000002181515
Leidimo metai 2019-08-26
Originalo kalba Rusų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 320
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Tainyje vidy na goru Фudzi
Formatas 21,6x14,4x2,3
Leidykla SOFOKLIS, UAB
Vertėjas Dalia Saukaitytė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą