Jūsų krepšelis 0

Knyga dalyvauja akcijoje

Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės ("Ledo ir ugnies giesmės" 5 knyga)

A Dance with Dragons 1: Dreams and Dust George R. R. Martin

Kaina: 19,45

Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė
600 p., kietas virš.
24x15x3,9 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090118191
Prekės kodas 9786090118191

Penktąją „Ledo ir ugnies giesmės“ knygą – „Šokis su drakonais“ autorius padalijo į dvi dalis. Pirmojoje iš jų – „Sapnai ir dulkės“ toliau pasakojami įvykiai, prasidėję po „Kardų audros“, tik dabar veiksmas nukeliamas į Šiaurę, į Juodąją pilį prie Sienos, ir kitapus Siaurosios jūros.

Tirionas Lanisteris, nužudęs savo tėvą ir neteisingai apkaltintas, pabėga iš Karaliaus Uosto, o už jo galvą sesuo, karalienė Sersėja, pažada lordo titulą.

Pavainikis Vinterfelo lordo Edardo Starko sūnus, Jonas Snou, prie Sienos išrenkamas Nakties sargybos lordu vadu. Bet jis turi priešų ir šiapus, ir anapus Sienos. Ar įstengs jis atsilaikyti prieš Tamsos galią, prieš grėsmę, kylančią iš Šiaurės?..

Atsiimti Geležinį sostą ir užvaldyti Vesterosą nepraranda vilties Stanis Barateonas, bet jam teks kovoti ir su magiškomis Šiaurės galiomis, ir su išdaviko Dredforto lordo Ruzo Boltono užmačiomis.

O rytuose jau užauginusi drakonus Daneiris Targarien iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti valdžią iš sapnų ir dulkių pastatytame mieste, kurį apgula įtūžusių vergvaldžių kariuomenės, – šie keršija karalienei, kam išlaisvino vergus miestuose prie Vergų įlankos. Ir kas bus, kai pas ją atskubės net keli pretendentai į jos ranką ir širdį?.. Bet gal iš tiesų jie tik geidžia jos drakonų ir trokšta dalytis su ja valdžia, kai ji atsikariaus savo tėvo sostą ir Vesterosą?..

„Amerikietiškuoju Tolkienu“ pramintas George’as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie laisvę, garbę, meilę, kerštą ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja džiugina milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.

 

George R. R. Martin

Amerikiečių rašytojas ir scenaristas, daugiausiai rašantis maginės, mokslinės fantastikos bei siaubo tematika. Literatūros istorijoje įsirašęs kaip epinės septynių tomų maginės fantastikos romanų sagos „Ledo ir ugnies giesmė“ autorius. Šiuo metu išleistos penkios šios serijos dalys „Sostų žaidimas“, „Karalių kova“, „Kardų audra“, „Varnų puota“, „Šokis su drakonais pirma knyga“, „Šokis su drakonais antra knyga“ sulaukė milžiniškų skaitytojų liaupsių. Garsioji saga jau pelniusi Locus fantastikos premiją, nominuota Nebula premijai ir Pasaulio fantastikos premijai.
„Amerikietiškuoju Tolkienu“ vadinamo kūrėjo knygomis susidomėjo ir televizijos gigantė HBO. Yra sukurtas 2011 metų sensacija tapęs ir masiškai žiūrimas televizijos serialas „Sostų žaidimas“.
„Los Angeles times“ George’o R. R. Martino darbus išskiria, kaip turinčius komplikuotas istorijos linijas, stiprius dialogus bei žavingus veikėjus.

Naujausi | Geriausi

Haris
Vaikui 10 kart po 1 lita ne daug, o 10 litu daug. Manote suauge kitokie? Butu isleide po 2-3 knygas is kiekvienos (po 300-400 psl) dalies, tai zmogus butu pirkes visas. O dabar tik svajoji. Akys silpsta, todel tokia skaityti nepatogu. Todel klausausi rusiskai igarsinta.

0 Pritariu Nepritariu

Skaitytoja
Kita dalis bus šių metų spalį.

+1 Pritariu Nepritariu

...
Kada planuojat išleisti kitą dalį?

+1 Pritariu Nepritariu

B
Pykstate, kad knyga padalinta, bet atsiminkite, kad tai pati stambiausia kol kas parašyta autoriaus knyga kurioje yra virš 1000 puslapių. Juk ir skaitymas tampa nepatogus vartant tokia storą knygą.

+3 Pritariu Nepritariu

gg
Jei manot, kad LT blogai su dalinimu,tai prisiminkit, kad Portugalijoje pirmos 4 knygod yra padalintos į 10 dalių

+5 Pritariu Nepritariu

Aurelija
Na,ir dirbasi!!!Tai kiekvieną dalį dar į dalis dalinkit!!!

-2 Pritariu Nepritariu

Dalintojas
Leidėjai paskubėjo ir apsižioplino dalindami knygą...reikėjo dalinti į keturias ir visas paleisti po 20€....:)

-3 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė Patvirtinimo kodas:

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: