Sportuojantis veganas

10,49 €
Loading

Vis dar manote, kad veganizmas ir sportas nesuderinama? NETIESA!

Šioje knygoje dešimtmetį aktyviai sportuojantis Mykolas Simutis dalijasi savo žiniomis bei patirtimi, kaip suderinti veganišką mitybą ir treniruotes. Vegetarizmas, kuris vėliau virto veganizmu, Mykolo gyvenime atsirado tada, kai jis ypatingą dėmesį ėmė skirti mitybai. Jam, kaip ir kiekvienam, neįsivaizdavusiam sporto be liesos mėsos bei varškės, kilo daugybė klausimų: kaip nepritrūkti geležies, ar kalcio šaltinis gali būti tik pieno produktai, ar užteks baltymų, ar augaliniame maiste yra pakankamai aminorūgščių?

Prireikė nemažai laiko, kol Mykolas atrado jam tinkančius ir jėgų sportuoti suteikiančius veganinius produktus bei jų derinius. Šioje knygoje, apibendrinęs savo patirtį bei daugybę mokslinės informacijos, jis sugriauna mitą, kad tik visavalgiai gali sportuoti aktyviai. „Svarbiausia, kad mityba būtų kokybiška, subalansuota ir visavertė“, – sako autorius ir pateikia daugybę praktinių patarimų ir informacijos, kaip siekti užsibrėžtų tikslų sporte, neišsižadant veganiškų nuostatų.

Šioje knygoje rasite:

• trumpą ir aiškią sporto teorijos apžvalgą, kuri padės suprasti, kokie jūsų sporto tikslai: priaugti raumenų masės, numesti svorio, padidinti fizinę ištvermę ar kita;• naudingos informacijos apie maisto medžiagas, kurios svarbios sportuojant ir atgaunant jėgas po treniruočių;• veganiško maisto ir jūsų pasirinktų sporto tikslų derinimo principus;• greitai paruošiamų ir nesudėtingų veganiškų valgių receptų;• sportuojančio vegano valgiaraštį.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090402276
ISBN kodas 9786090402276
SKU 000000000002172501
Leidimo metai 2017-06-01
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 160
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 20x13,5x1,3
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą