Jūsų krepšelis 0

Stalo žaidimas MAKI STACK - Nėra Autoriaus

Knyga dalyvauja akcijoje

Stalo žaidimas MAKI STACK

Kaina: 24,99

Kuriame knygyne yra?

26,5x26,5x6 cm
Gamintojas: Nėra leidyklos
Prekės kodas 4779026560671

Stalo žaidimas MAKI STACK.

Greitos reakcijos žaidimas, kurio tikslas pirmiems pastatyti bokštą, pavaizduotą užduoties kortoje. Pažįstamas konceptas, pateiktas naujai ir pritaikytas žaisti komandomis. 

  • Žaidėjų amžius – nuo 7 metų;
  • Skirta 4-6 žaidėjams;
  • Žaidimo trukmė – 15 minučių.

Maki Stack žaidimą sudaro kortų kaladė ir du rinkiniai solidžių ir kokybiškų medinių figūrėlių. Žaidėjai turi pasidalinti į dvi komandas ir lenktyniauja, kuri iš jų greičiau sudės figūrėles taip, kaip pavaizduota atverstoje kortoje. Tai atliekama dviem būdais: užrištomis akimis arba naudojant tik vieną rankos pirštą. Skirtingai nuo kitų panašaus stiliaus žaidimų, Maki Stack daug dėmesio skiria bendravimui ir bendradarbiavimui. Bandant sukrauti bokštą užrištomis akimis, komandos nariai duoda vienas kitam nurodymus, o figūrėlėms paimti naudojant tik vieną pirštą reikia prisitaikyti prie kito žaidėjo, kad būtų galima kaip galima greičiau atlikti užduotį nesuklydus.

Žaidimo taisyklės lengvai paaiškinamos, trukmė ideali tokio pobūdžio žaidimams, pritaikytas žaisti jaunesnio amžiaus žmonėms, turi patrauklaus dizaino pakuotę, kurioje perteikiama visa žaidimo esmė, todėl pirkėjui lengva jį perprasti vien paėmus į rankas dėžę, nereikia rodyti ir ilgai aiškinti, kas tai yra.

Naujausi | Geriausi

Lukas
Nusipirkom zaidima ir daug nesitikejom, nes zaidziam jungle speed ir jis mums labiausiai patinka. Bet nelikom nusivyle. Zaidimas pasirode labai idomus, labai patiko zaisti komandomis. Taisykles ismokom lengvai ir kartu galejo zaisti net mazas vaikas, kuris viska greitai suprato. Rekomenduojam.

0 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS