Pegasas


Pegasas

Blue Orange

Stalo žaidimas KINGDOMINO ORIGINS

26.99
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 3-5 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per 3-5 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Stalo žaidimas KINGDOMINO ORIGINS

Tai naujausias 2017 m. Spiel des Jahres apdovanoto žaidimo „Kingdomino" serijos papildymas. „Origins" išlaiko tą pačią genialią kortelių pasirinkimo ir jungimo mechaniką bei papildo ją naujomis, intriguojančiomis taisyklėmis. Jos ne tik išplečia žaidimą ir pasiūlo naujų strateginių galvosūkių, bet ir leidžia pasirinkti iš kelių skirtingų žaidimo variantų. Rinkite taškus už resursus, į savo teritoriją priviliokite gabiausius ir geriausius akmens amžiaus gyventojus ir gudriai pasinaudokite ugnikalnių liepsnomis. Kaip atrodys jūsų žemės ir kokias teritorijas pavyks užvaldyti?

Detalus aprašymas

Naujas žaidimas, pažįstamos taisyklės. Jeigu jau teko išbandyti „Kingdomino", šio žaidimo taisykles pavyks perprasti labai greitai. Sakoma, kad to, kas sugedę, taisyti nereikia. „Origins" išlaikė tą patį elegantišką ir paprastą žaidimo branduolį, kuris prieš ketverius metus nuskynė kūrėjams prestižinį „Spiel des Jahres" apdovanojimą. Paprastos domino principu paremtos taisyklės buvo patobulintos, pridėta naujų elementų, kurie buvo kruopščiai atrinkti ir išbandyti. Tai ne tik išplėtė ir atnaujino žaidimą, bet ir gerokai išplėtė strateginių sprendimų ir pasirinkimų kiekį. Nepaisant to, žaidimo taisyklės liko paprastos ir lengvai suprantamos.

Žaidimo variantai kiekvieno skoniui

Galima teigti, jog vienoje dėžėje gausite tris žaidimus. Žaidimo kūrėjai labai sumaniai nesugrūdo visų naujų taisyklių ir papildymų į vieną žaidimą. Todėl jį išmokti ir žaisti paprasta, o visiems naujiems žaidėjams palikta proga išbandyti ir pagrindinę „Kingdomino" versiją. „Origins" galima žaisti trimis skirtingais būdais. Kiekvienas iš jų įdomus, skirtingas ir pasiūlo įdomią ir intriguojančią to paties žaidimo interpretaciją. Pirmasis – labai artimas klasikiniam „Kingdomino". Žaidėjai renkasi teritorijų korteles, į kuo didesnius plotus jungia skirtingas žemes ir pelno taškų už jose esančias ugniavietes. Žaidimo naujovė – ugnikalniai, kurių lavos pliūpsniai gali padėti sukurti naują laužą ir pakelti žemės ploto vertę. Antrasis žaidimo variantas prideda resursus, dėl kurių žaidėjai varžosi ir už kuriuos gauna papildomus taškus. Trečiajame variante žaidime naudojami akmens amžiaus žmonės, kuriuos į savo teritoriją galima pasikviesti už turimus resursus. Jie suteikia dar daugiau įvairių būdų pelnyti taškų, ir dar daugiau įvairovės.

Tobulas derinys

„Kingdomino: Origins" pavyksta meistriškai suderinti tris dalykus: fantastišką temą, paprastas taisykles ir žaidimo įvairovę. Lengva ir žaisminga tema pristatoma dailiu ir įsimenančiu dizainu. Žaidime vyrauja ryškios spalvos ir akį traukiančios iliustracijos. Didžioji jų dalis atlieka tam tikrą funkciją, tad nėra vien papuošimai. Žaidimas ilgai nepabos. Skirtingi žaidimo variantai ir įdomios taisyklės leidžia tikėtis didelės įvairovės, kiekviena partija gali būti vis kitokia, pasiūlyti skirtingų iššūkių ir jų sprendimų. Nepaisant to, taisyklės išliko paprastos. Jas paaiškinti lengva, todėl prie stalo vietą ras visa šeima – vaikai, tėvai, draugai ir seneliai. Klasikinio domino interpretacija sudomins ir senesnių, ir naujesnių žaidimų mėgėjus.

Trumpos žaidimo taisyklės

Žaidimo esmė, dvipusės teritorijų kortelės, kuriose pavaizduotos skirtingos žemės (laukymės, uolos, ugnikalniai, ežerai ir pan.). Žaidėjai jas vieną prie kitos jungia domino principu ir stengiasi sukurti kuo didesnius vienodų žemių plotus, už kuriuos žaidimo pabaigoje gauna taškų. Žaidimo kortelės traukiamos paeiliui, žaidėjai turi ne tik rinktis sau labiausiai tinkančias korteles, bet ir stebėti kitų žaidėjų teritorijas, kad laiku užkirstų jiems kelią pelnyti daug taškų. Žaidėjų teritorijos negali viršyti nustatytų ribų, tad reikia pasukti galvą, kaip viską sėkmingai ir protingai sutalpinti.

Žaidime yra trys skirtingi variantai. Pirmajame žaidėjai tiesiog stengiasi sujungti vienodas žemes ir pelnyti taškų už jose esančius liepsnų simbolius. Antrajame variante naudojami totemai ir išteklių figūrėlės. Dauguma žemių žaidėjams suteikia skirtingų resursų (žuvys, medis, akmuo, mamutai). Žaidėjai papildomai varžosi dėl išteklių ir už juos suteikiamų taškų. Trečiasis žaidimo variantas naudoja akmens amžiaus gyventojus. Norėdami į savo teritoriją pasikviesti vieną iš galimų veikėjų, žaidėjai turi jam sumokėti iš turimų resursų. Kiekvienas veikėjas leidžia skirtingais būdais pelnyti papildomų taškų. Jo kortelė dedama ant laisvo žaidėjo teritorijos laukelio ir duoda taškų už specifinius šalimais esančius išteklius. Todėl žaidėjai turi gerai apgalvoti, kokių resursų gali surinkti, kada ir kokį veikėją pakviesti į savo teritoriją, kuris iš jų būtų naudingiausias varžovams ir panašiai.

Dėmesio! Netinkama vaikams iki 3 metų. Yra smulkių dalių - pavojus užspringti. Naudoti prižiūrint suaugusiems.

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  KADABRA UAB
 • Leidimo metai
  2021-12-01
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  27x6x20
 • Prekės ženklas
  Blue Orange
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000005204315
 • EAN kodas
  4779026561197
 • ISBN kodas
  4779026561197

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis