Stiklo miestas. Mirtinieji įrankiai 3 knyga

14,10 €
Loading

 „Mirtinųjų įrankių“ serija – tai fantazijos pasaulis, kuriame man be galo patinka gyventi. Na, jeigu šis pasakojimas vis dėlto turi baigtis, geresnės vietos tai padaryti, kaip „Stiklo miestas“, tikrai nėra. Aš sužavėta!  

 Stephenie Meyer, „Saulėlydžio“ autorė

Įspūdinga fantastikos knyga – tiesiog pavojingai gera.

Holly Black

 

Kad išgelbėtų gyvybę motinai, Klarė turi keliauti į Stiklo miestą – prieblandos medžiotojų protėvių namus. Patekdama į miestą be leidimo, ji nusižengė Įstatymui, ir už tai gresia mirtis. Negana to, Klarė sužino, jog Džeikas nenori, kad ji ten būtų, ir kad Saimoną įkišo į kalėjimą prieblandos medžiotojai, labai įtariai žiūrintys į vampyrą, kuris nebijo saulės šviesos. Kai Klarės sąjungininku tampa paslaptingas prieblandos medžiotojas Sebastianas, ji sužino daugiau apie savo šeimos praeitį. O Džeikas staiga pasiryžta rizikuoti viskuo dėl Klarės. Ar jai pavyks išnaudoti ką tik atrastą galią ir padėti išgelbėti Stiklo miestą bet kokia kaina?

Meilė – mirtina nuodėmė, o praeities paslaptys pasirodo esančios pražūtingos, bet Klarė ir Džeikas pagaliau įveikia Valentiną.

Cassandros Clare fantastinė trilogija „Mirtinieji įrankiai“ užkopė į neregėtas aukštumas. Ji tapo New York Times, USA Today, Wall Street Journal, Publisher’s Weekly, Indie Bound bestseleriu. Taip pat – Vaikų knygų tarybos  2010 m. paauglių knygos finalininke ir tais pačiais metais Amerikos bibliotekų asociacijos paauglių knygų dešimtuko premijos laureate.  

 

Jei norite sužinoti daugiau apie šios serijos knygas, apsilankykite www.mortalinstruments.com

 

 

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090110768
SKU 000000000001109438
ISBN kodas 9786090110768
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2013-07-19
Puslapių skaičius 504
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba City of Glass. The Mortal instruments book three
Formatas 22x15x3,2
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vytautas Vytautas Petrukaitis
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą